Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy mind ezt 16...

Normális, hogy mind ezt 16 évesen kell átéljem?

Figyelt kérdés
11.osztályos gimnazista vagyok,idén kéne nyelvvizsgáznom és érettségit is tennem(előrehozott) de nagyon sok tanulnivalót kapunk,amit nehéz megtanulni rendesen,és ez rám elég nagy stresszt gyakorol.Édesanyám rákos,nem tudom hogy hogy van,mivel a szüleim nemrég váltak el és én apummal élek.Én is már második hónapja betegeskedem,egyéb problémák miatt,de az orvosok képtelenek segíteni rajtam,hiába küldenek ide-oda,adnak valami gyógyszert,ami nem használ és azon élek.És még ráadásul van egy lány is,aki nagyon tetszik,de biztos vagyok benne,hogy soha sem lesz köztünk semmi,amit szintén nehéz,de muszáj elfogadnom. Napi szinten fáradt vagyok,nincs semmi ami lekötné a figyelmemet a körülöttem lévő rossz dolgokról,nincs motivációm semmihez sem az a csoda,hogy még életben vagyok.Van valami megoldás erre?

2018. szept. 5. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
16/f
2018. szept. 5. 22:48
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Pszichologus. Kell lennie a suliban ingyenesnek
2018. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos van ilyen de neked a legjobbakat kívánom szívből.

Éppen most sirattam el egy számomra rendkívül fontos és szép fiatal anyukát aki egy tizéves tündéri kislányt hagyott árván egy makacsul kiújuló agydaganat miatt.

2018. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Suliban pszichológus? Maximum egy tanár, akiben 110÷-ig megbízol.
2018. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-asnak Nagyon sajnálom! :(

4-es Nincs pszihológus a suliban,meg amúgyis mindenki még a barátaim is úgy tudják,hogy minden rendben van az életemben,pedig közelsem.

2018. szept. 9. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!