Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől hámlik a zsebkendő?

Mitől hámlik a zsebkendő?

Figyelt kérdés
Ettem a lángost és félrenyeltem egy falatot,ezért kivettem a zsebemből a zsebkendőket széthajtottam és kiesett belőle valamilyen fehér por amiből annyi volt hogy tiszta olyan lett a nadrágom de még a lángos is. Szóltam a szüleimnek is mert én nem tudtam/tudom hogy mi az és ők sem de ők persze azért találgatni kezdtek és a legészszerűbb az az elmélet volt hogy hámlik a zsebkendő. De vajon miért hámlik? Egyáltalán egy zsebkendő tud hámlani? Jó lenne mielőbb választ kapni a kérdésemre,mert most eléggé összezavarodva szemlélem a történteket.

2018. szept. 6. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Vicc: Bekell kell kenni napolajjal, mert szegény túl fehér és a napon egyből lehámlik. :D


Valós válasz: A zsebkendő olyan vékony rétegekből áll össze, hogy foszlik az anyaga nem hámlik. A szebedben gyűrődik és ezáltal ki is tud lyukadni.

Feltételezem papírzsebkendőről beszélünk.


Textil zsebkendő esetében is rossz minőségű anyag illetve hát még a zsebedben is lehet kosz.

2018. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!