Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtalálni egy...

Hogyan lehet megtalálni egy sírt ami valószínűleg Budapesten van?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm sírját szeretném megtalálni. Adatokat nagyából tudom, tehát név, születési év, halál dátuma. Valószínűleg itt Budapesten van eltemetve. Hogyan álljak neki a keresésnek? Rokonait nem ismerem, nem nagyon tudom velük felvenni a kapcsolatot. Meg nem is szeretném, valószínűleg még túl mélyek a sebek, nem tudom, hogy ezzel mekkora fájdalmat okoznék, a gyászt mindenki másképp dolgozza fel.

2018. szept. 6. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Próbáld meg itt:

[link]

Ha csináltak a sírkőről, sírról képet, a magyar (köztük a Budapesti) temetőket is mutatja.


Én így találtam rá egy régi szerelmemre, akit a gugliban kerestem, de sajnos már csak itt találtam rá, ezek között az adatok között, ezt dobta ki.


Vagy ha tudod, hogy hol élt-halt meg, akkor a kerületi temetőt is felkeresheted.

2018. szept. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
hívd Lara Croftot, a Tomb Raidert:D
2018. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!