Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Okt. 22-én és 28-án feladtam...

Okt. 22-én és 28-án feladtam két levelet elsőbbségivel, ajánlottan. De még mindig nem kapta meg a címzett.. Szerintetek van még esély, hogy valaha odaér, vagy valaki lenyúlta?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elsöbbségivel küldted, akkor már meg kellett volna kapnia, bár nekem volt hivatalos levelem, hogy feladtam kedden elsöbbségivel, és másik héten kedden kapta meg, ez a magyar posta, viszont ha ráirtad a cined visszajön, ha cimzett ismeretlen, én már nem tudok mit mondani a postára ! Bocsi aki postán dolgozik, de tényleg fontos gyors levelek nem érnek célba !!! Együtt érzek veled !!!
2008. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott levél esetén nem feltétlen a posta a hibás. Lehet, hogy a címzett kapott értesítőt, de nem foglalkozott vele.

Indíts tudakozványt, hogy hol jár a leveled.

2008. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már tök felesleges tudakozványt indítanom, mivel időre kellett volna odaérnie a levélnek. Mire eredménye lenne a tudakozványnak, már rég késő. De azért köszi.
2008. nov. 4. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!