Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le tudná valaki írni itt...

Le tudná valaki írni itt röviden, hogy miről is szól az egri csillagok?

Figyelt kérdés
Kötelező olvasmány volt,de nem akartam kiolvasni,és most pénteken írunk belőle.Szóval aki tudja,az leírja nekem légyszi🙂

2018. szept. 12. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Röviden. Magyarok törökök csata,rabság gyerekek akik felnőnek szerelem.
2018. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Törökök megtámadták Eger várát, a magyarok viszont megvédték. Van benne egy szerelmi szál is. A cím nem az Eger fölött látható égitestekre utal, hanem az emberekre.
2018. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Pedig remek könyv. Ha nem is most, de valamikor olvasd el, mert jó. Tele van izgalmas akciókkal, s humoros részekkel is.
2018. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírom helyetted, MIUTÁN elküldted az árát! Ha nem akartad kiolvasni, fizess!

Ha nincs pénzed, van 2 napod az olvasásra...

2018. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sokkal izgibb úgy dogát írni, ha azt se tudod miről szól :D
2018. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
A történet elején Cecey Éva feleségül megy Petőfi Sándorhoz, s felveszi a Petrovics Éva nevet. Beszélget II. Erzsébet királynővel, akitől megtudja Török Bálint nem is török. Egy cigány is van a történetben, aki nem emigráns, egy félszemű török, aki az. A Pilisben álló egri várt lepisilik a szpáhik egy félreértés miatt. De a végén minden kiderül, s épülnek a Nemzeti Várak.
2018. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy segített,majd valahogy megírom,köszi😀
2018. szept. 12. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha pénteken írsz belőle (MIT?), akkor tudd, hogy a könyv címe: Egri csillagok (nagy E-vel!)
2018. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már nem olvastad el (pedig kellene - bár én is utáltam a kötelező olvasmányokat, amúgy pedig imádok olvasni), akkor miért nem vagy találékony???


Itt a net, a kincsek tárháza:


[link]


[link]


[link]


Ebből már csak össze lehet hozni valamit. :)

Amúgy én is a kötelezősége miatt, csak 24 évesen olvastam aztán el, de megérte, szóval hajrá! Még nem késő... azt hiszem. :)

2018. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából ma már megnéztem filmben,és nem mondod hogy rossz volt,de nagyon jó sem😀Szerintem holnap sikerül megírom😀
2018. szept. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!