Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a messenger...

Mi van akkor ha a messenger engedelykerest nem fogadjak el?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy ha irok valakinek es az torli az engedelykerest akkor ha en ujra irok neki azt attol hogy elsonek torolte megint meg fogja kapni kijelzi neki a telo? Es akkor megint feldobja neki a kerdest hogy elfogadja e vagy nem? Nem tiltott le mert tudok neki irni. Csak az elso uzim utan teli kek karika volt hogy kezbesitve utana meg amikor irtam ujra mar csak feher hogy elkuldve. Nem vagyunk ismerosok. Elorre is koszonet a hasznos valaszokert.
2018. szept. 12. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem biztos, hogy a kérésed törölte, lehet, hogy nem is látta. Néha meghülyül a messenger.


Próbálhatsz új engedélykérést küldeni, de ha nem akar veled szóba állni, akkor nem tehetsz mást.


Legfeljebb nyíltan rákérdezel tőle (megemlítve, hogy írtál neki, és szeretnéd ha válaszolna, valami ilyesmi) valamelyik közös csoportotokban... ha valóban fontosnak érzed, amit szeretnél vele megbeszélni.

2018. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát pont ezt nemtom én se mert az első üzit kézbesítette a többi meg csak elküldve lett.Úgyhogy ez érdekelne leginkább hogy célba ért e egyáltalán.Mondjuk nekem is volt már h nem jelezte ha üzentek.Bár én nem mozgok túl otthonosan ebben a témában.Mindenesetre a válaszodat köszönöm!;)
2018. szept. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!