Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakran találkoztok olyan...

Gyakran találkoztok olyan hírekkel, amiből hiányzik valami fontos információ? Ha igen mi zavar leginkább?

Figyelt kérdés
Engem az zavar, ha mellékelnek képeket, de nem írják oda, hogy hol fotózták és a cikkből ez nehezen határolható be.
2018. szept. 14. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran találkozom ilyesmivel, főleg a magyar "közszolgálati" médiában.

Leginkább az zavar, ha az igazság hiányzik a hírből.

2018. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem pl. soxor zavar, hogy elmondják, hogy elkaptak valami bűnözőt, de sosem mondják el, hogyan találták meg. Nem tudom, ez valami rendőrségi szakmai titok lehet, vagy csak úgy gondolják, nem érdekes információ. Pedig engem speciel érdekelne, hogy találnak meg valakit, aki mondjuk, hetekkel azelőtt betört egy házba, és nincs priusza, nincs ujjlenyomat, se kamera, se szemtanú, semmi... És rengeteg ilyen hír van.
2018. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!