Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves férfiak, mennyire...

Kedves férfiak, mennyire kiábrándító, ha egy nőnek elég nagy es kicsit széles orra van (tehát "krumpli orra "van?

Figyelt kérdés
Attól még tetszedhet,ha más stimmel vagy ez nagyon ront az összképen?

2018. szept. 16. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tudom elképzelni, képet meg nyilván nem fogsz küldeni az arcodról.


Lehet hogy ront az összképen, de sokkal fontosabb hosszútávon a személyiséged, szóval ne aggódj miatta szerintem :)


Fej nélküli képet küldesz?

2018. szept. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy nőként válaszolok, de én is krumpli orrú vagyok, és mindenki szépnek tart. Igazolják a férfiaknál való sikereim, hogy ez önmagában nem kiábrándító, de az összkép valóban sokat számít. Nem lehet csupán egy testrészre fókuszálni, hogy ki mitől vonzó. Illetve van egy bizonyos testrész amire a férfiak fókuszálnak, de az nem az orr. :-)
2018. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én se tudom így elképzelni milyenre gondolsz.


Esetleg neten ha keresnél egy olyan ortípust az alapján tudnánk írni róla.

2018. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kiábrándítóbb egy nő, ha azt hiszi magáról, hogy tökéletes.
2018. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!