Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi olyan étel-ital keverékek...

Mi olyan étel-ital keverékek vannak, amik átlagosan megtalálhatók otthon, amik kisebb hasmenést okoznak? (kifejtve lent aki támadni akarna) 17/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még mielőtt jönne valaki azzal, hogy ne panaszkodjak, majd visszasírom ezeket az éveket, a munka nehezebb lesz, mit panaszkodok, stb stb stb, kérem szépen, ne írjon.


Alapból meg vagyok fázva valamennyire, amitől reggel úgy érzem magam mint a mosott s z a r. A kiváló egészségemnek örülök, viszont így azt az évi 3 napot amit szülő igazolhat + néhány olyan nap amikor apám gyógyszerét vagy inzulinját kell intéznem, ha nem tud szabadulni a munkahelyéről, sosem szokott olyan lenni, hogy orvoshoz kelljen mennem betegség miatt. Ha esetleg mégis, csodával határosan kiír 2 napra, de amúgy mindig aznapra szokott csak + felír gyógyszer és mehetek Isten áldásával másnap suliba. Max az szokott lenni, hogy minden évben egyszer talán komolyabban elkapok valamit.


Az eredményeim egész jók, véletlenül sem állok bukásra semmiből, és szerintem attól, hogy kihagynék néhány napot, nem lesz belőlem pocsékabb ember, mert nem úgy vagyok nevelve. Ez nem vérre megy mint a munka, belefér, főleg, hogy tényleg nem minden évben akarom eljátszani.


Az idei tanév nehezebbnek bizonyul mint azt vártam. Az anatómiát tanító tanárnő bár emberként egész jó, ahogy leadja, avagy vetíti az anyagot, szintén nincs panaszom, viszont az, hogy minden héten 1 fejezet amit hétvégén tanuljunk meg, azt egyikünk se bírja az osztályból. Konkrétan mindegyikünk hétvégéjének a nagy részét elveszi. És igen, tudom, hogy pótolnom kell majd, teszem is, viszont egyszerűbben megy úgy, hogy megtanulom amit kell, nem kell bent rohadni 7-8 órát, aztán hazajönni csinálni a házimunkát, tanulást és mi egyebet, és akkor még van a mindennapos hobbim, az írás és rajzolás, ami sok időt vesznek el. Igen, diák vagyok, az a dolgom, hogy tanuljak, de egyben ember is, aki szórakozni szeretne, nem pedig felnőtt módra kipercezni minden idejét. Szeretem amiket tanulok, de még nem sikerült teljesen visszaállnom iskola üzemmódba, úgy, hogy sokkal többet vár a tanárnő mint előző évben, amit még az ötös átlagúak sem mindig tudnak teljesíteni anatómiából.


Amúgy minden szerdán gyakorlatom van, tehát arra akkor is megyek ha kiköhögném a nyelőcsövemet is. Erre a hétre szeretnék igazolást, magam tempójában tanulni, nem aggódni azon, hogy mikor mit csináljak, élvezni egy kicsit az életet és normálisan aludni, aztán következő héten hétfőn újult erővel visszatérni a harcmezőre és szünetig, év végéig meg sem állni.


Mellesleg egész hetes, sőt, nem is, 3 napos igazolásom utoljára nyolcadikban volt, de az csak tesi órán, kosarazás közben becsusszanó bokaficam miatt.


Elnézést amiért hosszú lett, de sok kérdést olvastam amik többségére mind támadóan, lekezelően és kioktatóan válaszoltak, ezért szükségét éreztem kisregényt írni.


Köszönöm annak aki végig olvasta! :)



2018. szept. 17. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Tehét lógni akarsz az isklából, ami elkezdődött már 2 hete, mert "pihenni" akarsz?
2018. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

"de sok kérdést olvastam amik többségére mind támadóan, lekezelően és kioktatóan válaszoltak, ezért szükségét éreztem kisregényt írni"

Erre sem kapsz mást. Mondjuk aki két hét után már lógni akar - és ennyire nincs fantáziája -, az nem is érdemel mást.

2018. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van fantáziám, csak az a baj, hogy már az évek alatt mindent kipróbáltam a normálistól kezdve a hülyeségig. Mára pedig kifogytam, főleg, hogy semmi nem vált be.


Egyébként igen, lógni, ha így jobban tetszik. És? Nem dől össze a világ és nem végzem a híd alatt egy kimaradt hétért amit itthon pótolok. A tanulmányi eredményeim előző évben is jók voltak, idén is azok maradnak. A szakmát amit tanulok, jól végzem és az emberek is hamar megkedvelnek benne mert szimpatikusnak találnak + mert gyorsan kapcsolok, hogy kivel hogyan kell viselkedni, mit lehet megengedni (eü).


Egyébként meg lehet, hogy szerinted ezt érdemlem, de én meg írhatnám azt, hogy te meg szöveget értelmezni nem tudsz, mert megkértem, aki nem a válaszra ír, az ne is koptassa fölöslegesen a billentyűzetét, mert nem az a kérdés, hogy megtegyem vagy ne tegyem.

2018. szept. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!