Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érhetők el a BTS...

Miért nem érhetők el a BTS MV-k youtube-on?

Figyelt kérdés

Bár még új vagyok az army-k közösségében nagyon sok számát szeretem a BTS-nek,de néhánynál amikor megakarom tekinteni az MV-t akkor azt írja ki 'A videó nem érhető el' és a megjegyzések is le vannak tiltatva,fogalmam sincs miért van ez...Ha esetleg valaki megtudná magyarázni mi ennek az oka azt nagyon megköszönném !

És elnézést ha buta kérdést tettem fel,de nem tudom mi ennek az oka.



2018. szept. 17. 15:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Példaként itt van az Answer: Love Myself felirattal: https://www.youtube.com/watch?v=o_SYttJm0SE a leírásban pedig link is az MV megtekintéséért,ha rákattintok a fiúk csatornáját dobja ki a BANGTANTV-t,de ahogy írtam a videót nem lehet megtekinteni.
2018. szept. 17. 15:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem nagyon értem milyen linkről beszélsz a leírásban, de ehhez a dalhoz nincs mv.
2018. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha rámész a videóra akkor a leírás legalján van,hogy 'Zene a videóban' és 'Dal' ott pedig ha rákattintasz akkor azt írja ki amit legfelül írtam...

Még az is ott van mennyi megtekintés illetve like,ezt az amit nem értek.

Remélem így már érthető.

2018. szept. 20. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem MV, hanem csak audio.
2018. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges,azért köszönöm a választ ! :)
2018. szept. 22. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi országunkban nem megtekintheto :(
2018. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a többi albumnál is fel vannak töltve így az audiók. számunkra láthatatlanul:(
2018. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!