Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reped a borom testepitestol...

Reped a borom testepitestol rohamosan mit javasoltok hagyjam abba? Kakaovajjal kenyem de nem javul csak tobb van

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 00:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
A hordó vagy a palack reped a borod körül?
2018. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell abbahagyni, csak lassítani...

Kenjed terhességi csíkok elleni krémmel.

2018. szept. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Medvezsírral kenyd és járj esőtáncot naponta háromszor, vagy menj sámánhoz aki leveszi rólad a repedő rontást.
2018. szept. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg agyra nem akarsz gyúrni?
2018. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokra voltam kíváncsi mint a legtöbb kommentelőjére. Nem tudom hogy lassitsam a folyamatot nem vagyok sokat a terembe rendesen eszek diétát betartok stb. Azon gondolkodtam hogy saját testsúlyos edzésre váltanék mert attól lassabban fejlődnék és hátha nem repedne meg tőle a bőröm. Ez jó megoldás lenne ez mellett mint irtam kenyem is naponta kétszer kakaóvajjal vettem terhességi csikok elleni olajat is de az nem vállt be nekem nagyon.
2018. szept. 24. 13:54
 6/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Az igazság az, hogy az ilyen striák, bőrkinyúlás miatti csíkok, csak hosszú idő alatt jönnek helyre. Nagyon jó az Aloevera gél (DM-ben szokott lenni a napozó szereknél, napleégés ellen), plusz a kókusz olaj, ami leginkább vajra hasonló állagú. A kettőt kell összekeverni, és ezzel naponta masszírozni a bőrt, és ez is három hónap múlva ad eredményt! DE a csúnya, hegszerű bőrkinyúlásokat is helyrehozza.

Kókusz olaj pl. az Aldiban is kapható esetenként, ha szerencséd van, akkor 3-400 ft között, DE általában nagyon drága.

[link]


Aloevera zselé - pumpás kiszerelésben:

[link]


Egyébként mitől kezdett berepedezni a bőröd? Túl nagy súlyokkal edzel? Mert inkább kisebb súlyokkal kellene több szériát csinálnod - ezt annak idején Arnold is említette. :)

Régen bodybuilding-eltem, és sok szaklapot olvastam. Ha szabad javasolnom, és elfogadod, akkor nézz körül a Muscle & Fitness online felületén.


[link]


Ha pedig hozzá jutsz régi papíralapú Flex testépítő magazinhoz, az is nagyon szuper. :)

2018. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha magába csak az aloeveras cuccot használnám rá az elég lenne a kókusz olaj nélkül? Amúgy decemberbe lesz az hogy 1 éve edzek egészen nyár elejéig egy sem volt es nyáron kezdtek el jönni és azóta nagyon sok van. Jelenleg kardiozni próbálok meg saját testsúlyos gyakorlatokat csinalok hatha segit. Betartok diétás étrendet is. Nem várom hogy eltünjenek de halványuljanak legalabb annyira hogy ne lehessen észre venni őket csak pl ha megvilágítom őket. Nemsokára 17 éves vagyok és elég ciki hogy edzek de nem merem megmutatni a fejlődésemet ezek miatt. Önbizalmamat is rombolja nem merek strandra menni ezek miatt.
2018. szept. 24. 19:40
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen. Önmagában az is használna, DE ne számíts arra, hogy napok alatt segít. Ehhez naponta, rendszeresen kenni kell, edzés után, de főleg este, lefekvés előtt.

Szerintem, ha egy hónapot használod, akkor látni fogod a változást.

Én mint említettem: hólyagos égésre használtam, és hamarabb rendbe jött tőle a bőröm, mint amikor ugyan kisebb, de más égésre való krémet, habot használtam.

Emiatt merem ajánlani, és hiszem, hogy önmagában is használna. Ez a pumpás változata, amit a múltkor belinkeltem, és a DM-ben kapható (amit tutit biztosan tudok, de ettől még ez a fajta kapható esetleg más boltban is), 1300 körül van az ára, sokáig elég.

2018. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én eddig edzés előtt kentem nem tudtam hogy utana kell inkabb este lefekvés előtt mindig bekenyem alltalaba rögtön fürdés utan. Nem várok csodát tőle de még annyit hogy a repedés nem olyan mint a hólyag ez örökké marad max annyira halvány lesz hogy nem lehet észrevenni. Annyit akarok csak hogy akár havonta halványodjanak nem kérek sokat szerintem :) Amúgy köszi ezeket a válaszokat te voltál eddig az első ember aki tényleg segített ezzel kapcsolatban még 1 szer köszi :)
2018. szept. 25. 20:52
 10/22 A kérdező kommentje:
es meg annyit hogy mennyit kell ebből kinyomnom? mennyi szamit 1 "adagnak" ami elég 1 kenegetésre mind 2 kezemnél bekell kennem
2018. szept. 25. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!