Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen lányba senki nem tudna...

Ilyen lányba senki nem tudna szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Olyan mogorva, nem kedves,barátságtalan,nem tud beilleszkedni.
2010. jún. 23. 09:21
 1/9 anonim válasza:
92%
Hajjajjj!! Mindenki megtalalja a parjat! Hany emberen csodalkoztam mar el,hogy ez meg hogyan talalt maganak part es lam.. :))
2010. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én képes lennék szeretni, mert a szerelem független az emberi tulajdonságoktól. Vannak, akik gyilkosokba szerelmesek, nekem például a csendes, magányos lányok jönnek be.
2010. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tudnék ilyen lányba szerelmes lenni.Nem ettől függ.

Most beleszerettem egy olyan lányba,aki az a nagyszájú,'jaj hogy áll a hajam','jaj,ellenőriznem kell a sminkem',műkörmös típusú csaj.

Még én is tudom,hogy ez a lány nem hozzám való,és hogy alapjáraton nem szeretem az ilyen típust,most mégis nagyon szeretem őt.

2010. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy nem!!

Szerintem ez a lány csak ezt mutatja a külvilágnak. Mikor lesz párja azzal biztos máshogy viselkedik, sőt talán jobban is fogja szeretni , babusgatni mint egy "normál" lány. :)

2010. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. Ez független ettől, mert ez, amit leírtál, csak külsőség és mulandó, és független az érzésektől.
2010. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"babusgatni fogja" Szerintem is, hiszen az, akit "babusgat" az egyetlen olyan, aki megérti és teljes mértékben elfogadja, szereti őt.
2010. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Olyan szimpatikus válaszokat adott mindenki,de a valóság más.

Egy mogorva embernek a társaságát nem sokan keresik.

A negatív kisugárzás általában taszítja a másikat és nem vonzza.

A mai világban már az is óriási problémát jelent ha egy lányon 3kg súlyfelesleg van.

2010. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túlzás, hogy senki nem tudna, de azért nehéz lesz. Senki nem akar olyan párt magának, aki miatt pl leégetné magát egy társaságban a mogorvasága miatt, vagy mert nem tud sehova beilleszkedni. Ha egy ilyen nő barátságtalan lenne és mogorva lenne a barátaimmal, akkor ez a nő nem sokáig töltené ki az életemet. De azért sok szerencsét az ilyennek..
2010. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én szeretnélek :D
2010. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!