Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fitymaszűkületem volt (gyűrű)...

Fitymaszűkületem volt (gyűrű) elmentem fitymaplasztikára hétfőn (09.24. ) háromszög alakban megvágtak és összevarrtak altatással, elkövetkezendő időkben mire számíthatok?

Figyelt kérdés
kb. mikor használhatnám? meglepően még 1x sem fájt picit sem, miután felkeltem az altatásból utána sem fájt és mostig semmi fájdalmat nem éreztem. eddig még nem húztam fel teljesen, nem is merem és szerintem nem is kellene, mikor fog kb. kiesni a varrat? mikor forr össze a seb? vasárnap óta nem vertem ki és már remegek és mindjárt meghalok :D
2018. szept. 27. 01:01
 1/4 A kérdező kommentje:
most ilyen gézt szoktam rárakni amire kenőcsöt is rakok amit kiírt a doki, addig van rajtam ameddig nem megyek el pisolni, utána cserélni kell. ezen kívül nem kellene még valahogy gyógyítgatni? vagy valamit csinálni vele? vagy csak várjak? türelmetlen vagyok! :D
2018. szept. 27. 01:03
 2/4 anonim válasza:

Legy turelmes!

A tisztasag a legeslegfontosabb.

Otodleges vagy hatodlagos vagy huszadlagos az a kenocs.

Igazabol nem is fontos a kenocs.

A sebek tipikusan a mutettol szamitott egy het utan kezdenek forradni.

Ne siettetsd! A varrat kiesik a mutetttol szamitott ket heten belul.

Tulsagosan fiatal lehetsz hogy ilyen muszaj kiverjem problemad van.

A hideg zuhany es a hideg viz medence a legegeszsegesebb ilyenkor.

Nem fogsz meghalni.

2018. szept. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az van hogy jövőhét hétfőig (akkor megyek kontrollra) nem érhet 1 csepp víz sem a farkamhoz
2018. szept. 27. 03:13
 4/4 anonim válasza:

Az orvos ilyenkor attol fel hogy, "a viz az viz" felkialtassal, gondolkodas nelkul megmartozol valami vacak, koszos pocsolyaban.

Jo a csapviz, csaknem mindig, felteve hogy ha varosban elsz, es a varosi csapvizet hasznalod, es ha elotte alaposan, szappannal, megmosod a kezed. Meg, utana, a farkad is, sokkal ovatosabban, es sokkal gyengedebben.

Ha tokeletesseget akarsz, csapviz helyett, kb 1000 Ft-ert, minden masodik vagy harmadik patikaban lehet kapni desztillalt vizet. Na, annal nincsen sterilebb viz.

Kulonosen ha osszekombinalod azt a szappannal, steril gezzel, es ha tiszta es gyenged a kezed, akkor abbol semmi hiba sem lesz.

A legfontosabb az, hogy maximalis legyen a tisztasag, a sterilitas.

Meg az hogy szabad szemmel lasd hogy gyogyul.

Lehet hidegvizes kadban es hidegvizes medenceben is husolni, ugy hogy csak a tested hutod, a farkad nem.

2018. szept. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!