Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez tényleg működik? (többi lent)

Ez tényleg működik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Musilcally-n láttam olyan videókat, ahol fogtak 2 paradicsomot közé raktak egy pénzt és töltötték ezzel a telefont.

Ha ez nem működik, akkor a vidibe, hogy csináltál meg?



2018. szept. 27. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2018. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En biztos nem mernek ilyet tenni a telefonommal, de amugy engem is erdekelne. Utkozben jol johet egy ilyen trukk, mar ha bejon, amit erosen ketlek.
2018. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamu.

De fordítva: vagyis egy félbevágott paradicsomba (jobb a citrom) teszel KÉTFAJTA fémet - na, akkor feltaláltad az elemet.

Ebből más csak elég sokat kell csinálnod ahhoz, hogy 10 percig lehessen vele tölteni a telefont.

2018. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez eleg talalekony otlet, de szerintem jobban jarok, ha maradok egy tuti modszernel: van olyan cucc, amit otthon a telefon toltojevel feltoltesz, es utana utkozben abba be tudod dugni a telot, es orakig is tudja tolteni. Nem igazan tudom, mi ennek a pontos neve, talan akkubank vagy ilyesmi, en uti toltonek hivom es igazan hasznos es eletmento tud lenni.
2018. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!