Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bókay szakgimnázim XVII....

Bókay szakgimnázim XVII. Keruleti iskolarol vélemény?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és eddig amit a honlapon olvastam abbol kiindulva nagyon pozitiv a véleményem. Szeretném tudni mennyire erős az iskola. Például a tesi illetve a pedagóiai szak milyen. Szóbelin mire lehet számítani, vagy esetleg nehez-e oda bekerülni? Milyen állapotban van? Válaszokat előre is köszönöm:)

2018. okt. 3. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyeyírási hibákért elnézést!
2018. okt. 3. 21:24
 2/6 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést!
2018. okt. 3. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
XVII. kerületben nincs Bókay nevű suli. Nem VIII. kerület?
2018. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gondolom a VIII. kerületire gondolsz😄 Most vagyok 9.-es, kéttanos osztályban vagyok, úgyhogy a sportról meg a pedagódiáról nem tudok mit mondani, de az iskoláról igen. Az oktatás nagyon színvonalas, nagyon jó tanárok vannak. Az iskola állapota kicsit más téma😂 A termekkel nincs semmi baj, mind nagyon szép. Viszont a wc-kből ömlik ki sokszor a füst szag, és a tesi öltöző ajtaján van egy lyuk😂 De egyébként meg lehet szokni, és inkább vicces szerintem. Összegezve egy nagyon nagyon jó iskola. És nagyjából a legkönnyebb ide bejutni, mindig maradnak szabad helyek. Engem pl a beiratkozáskor vettek fel😄 (hosszú történet, hogy miért😅) Remélem segítettem😊
2018. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen a VIII. keruletre gondoltam, véletlen félre írtam:D

köszönöm az eddigi válaszokat:)

a tanulmányi eredmények milyenek? s az emberek,

2018. okt. 10. 21:29
 6/6 anonim válasza:
#4 A tanulmányi átlag változó, nyilván mindenkinek más. Az emberekkel szerintem nincs baj, de azért vannak érdekes figurák😂 Egyébként szerintem velük sincs baj
2018. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!