Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adott egy fl-es bmw e46 3.18...

Martinhorvath_97 kérdése:

Adott egy fl-es bmw e46 3.18 DA (diesel, autómata) autó. Mennyire éri meg chippelni a váltó miatt? Sok helyről hallottam, hogy könnyen tönkreteszi a váltót a nagy nyomaték Mi az az intervallum amin belül érezhető a változás de nem terheli le a váltot

Figyelt kérdés
Autó, Bmw, váltó.

2018. okt. 3. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én először gépre rakatnám egy motor kompresszió mérésre. Valsz. ugye egy öreg széthajtott sz.ar, szóval egy motorfelújítás kellene ennek, nem chippelés (vagy roncstelep). Persze a motorfelújítás drágább, akinek meg 20 éves tragacsa van, annak nem biztos, hogy lesz pénze motorfelújításra, főleg, hogy meg lehet chippeltetni bagóért okosba.

Szerintem ne piszkáld. Örülj, hogy ilyen fiatalon van egy régi luxusautód, hamarosan úgyis bejön az első 1 millás szervizköltség, akkor majd legalább megtanulod, hogy jó dolog menőzni a kocsinkkal, de praktikusabb olyan autót venni, amit fenn tudunk tartani (mondom ezt úgy, hogy 1,2 millát keresek havonta, de mégis inkább egy új román Dacia Dustert vettem bővített garanciával, egy használt német csoda helyett).

2018. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 és nem is választottál rossz(ul) kocsit ;) xD
2018. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!