Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SKORPIO - Agymenők Akcióban...

DaniM4 kérdése:

A SKORPIO - Agymenők Akcióban című sorozatbol lesz 5. Évad?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 4. Évadot és nagyin kíváncsi vagyok a folytatásra. A sorozatbarát veboldalon szoktam nézni de nincsen folytatás. Lesz folytatása? Mert ez a sorozat a kedvencem és nem tudom mit csinálnák ezek a szereplők nélkül mert nagyon imádom őket. Esetleg van még olyan sorozat ahol ők szerepelnek?

2018. okt. 4. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kik csinálnák? Mit? Melyik nagyin? Mi a rejtélyes tevékenység veboldala, amin a szóban forgó nagyi ott van?
2018. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon* csak félreítram nem nagyin.
2018. okt. 4. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Legalább az egyik hibád feltűnt, akár még is tanulhatsz magyarul, ha odafigyelsz.
2018. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te meg be is kaphatod még ha nem is figyelsz oda kis fasz
2018. okt. 5. 06:30
 5/6 Todidori válasza:

Sajnos nem lesz 5. évad pedig én is eléggé szeretem ezt a sorozatot láttam az első évadot és utána várnom kellet mert még nem volt 2.és most nemrég néztem meg újra az összes évadot és én is sajnálom hogy nem lesz kövi évad.

És nincs másik olyan sorozat amiben legalább ketten szerepelnének

2019. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3.-4,alakalommal nézem végig lassan 5. én is sajnálom hogy nincs több része.

megkedveltem a sorozatot a szereplőket részen mert hasonló vagyok.

2021. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!