Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS tagok hány évig voltak...

A BTS tagok hány évig voltak gyakornokok?

Figyelt kérdés
Sehol sem írják hogy mennyi ideig voltak gyakornokok. Annyit tudok hogy Jimin volt a legrövidebb ideig.

2018. okt. 5. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,a többiek 3 évig voltak gyakornokok,és igen,Jimin volt a legrövidebb ideig,ahogyan írtad is.
2018. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,azt nem írtam,Jimin 1 évet volt gyakornok.
2018. okt. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hobi JYP gyakornok volt, és lehet rosszul tudom, de randizott valakivel és ezért kikerült onnan a BigHithet, mert, hogy a BigHit és a JYP között volt valami szerződés, átjárás.... a lényeg, hogy összesen 4 évet, mivel 2009-ben jelentkezett a JYP-hoz. A meghallgatáson ismerkedett össze Youngjae-vel (B.A.P). Bang PD pedig táncolni tudókat is keresett.


Namjoon már ott volt a Bighitnél, őt nem tudom pontosan. Eredetileg egy rapper csapat debütált volna, amiben benne lett volna ő, Hobi és még mások is, akik közül többen van olyan, aki ír zenét a BTS-nek, vagy segítenek benne . (pl. Supreme Boi)


Egy live videóban beszélt róla Jin és Jungkook, hogy pár nap eltéréssel érkeztek a BigHithez 2013-ban és Suga is akkoriban.

2018. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, előző vagyok. 2010-ben.
2018. okt. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!