Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan gyorsítsam fel a...

Hogyan gyorsítsam fel a menzeszem?

Figyelt kérdés
4 nap múlva megyünk először úszni az osztállyal (tesin belül), nem szeretnék rögtön emiatt felmentést kérni, mert nem hiszem hogy jó benyomást keltenék a tanárban. Meg eleve tampont nem szeretek használni mert mindig feszült vagyok meg parázok hogy nehogy történjen valami baleset... Ma jött meg, kb 5-6 (valamikor 7) napig szokott tartani... Valami praktika van hogy gyorsabban vége legyen? Már az is sok segítség lenne ha egy fél nappal lerövidíthetem...

2018. okt. 5. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyesmi, mivel a hormonrendszer szabályozza (és nem mindenféle házi praktika meg varázslat), nem lehet ide-oda tologatni csak úgy, ahogy épp jól jön. Egész életedben sem fogod tudni ezeket elkerülni, úgyhogy neked kell alkalmazkodnod hozzá, és a menstruációnak a határidő-naplódhoz. A tanáros példa értelmetlen, nehogy már a tanár kedve szerint menstruáljon bárki is, és nehezteljen emiatt bárkire is, főleg ha évekig fogsz úszni járni tesiórán, és akár mindig beleesik majd 1-1 úszásórába a dolog - ez van, ezzel sem a tanár, sem a diák nem tud kezdeni, el kell fogadni. Azon szoktak problémázni aki pofátlan és nem akar tesizni, ezért non-stop azt hazudja hogy neki épp mindig megvan, aztán alig csinál valamit az órákon.
2018. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem... azért köszi:) nagyon remélem hogy a tanár nem fog megutálni:(
2018. okt. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!