Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok és szeretné...

16 éves fiú vagyok és szeretnék egy jó pár tanácsot. Izmos szeretnék lenni és ez ügyben vagyok itt! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Kicsit vékony vagyok és magas . 185 cm körül.Elég rég óta vagyok sportos, kb. 5-6 éve focizok és egyéb sportágakat űzök versenyszerűen. A combom elég izmos. És egy kicsit a karom is az. Amivel gondom van az az, hogy elég vékony a vádlim és semmi mellizmom nincs.

Elhatároztam, hogy 17 évesen már izmos szeretnék lenni és kb. 10 hónapom van erre.

Szeretnék kondizni stb..

A kondi mellett mindenképpen szeretnék különböző dolgokat szedni. Pl. ilyen kapszulákat és porokat, hogy mindenképpen lehessen látni a végeredményt és én is meglegyek elégedve vele. Tudja valaki milyen kapszulák és porok kellenek ilyenkor? Vékony embereknek akik izmosak akarnak lenni. Linket esetleg valaki?

Az utálkozó emberek kérem ne írjanak.

Még egyszer leírom: Kondizás mellett szedném ezeket, hogy jobban meglegyek elégedve az eredménnyel. Válaszokat előre is köszönöm!


2018. okt. 6. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a régebbi válaszom valaki töröltette, ezért bátorkodtam privát írni neked. Amennyiben te töröltetted, mert nem tetszett, amit írtam, akkor bocs, és el sem kell a privit olvasnod. :)

2018. okt. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

15,5 éves korom óta kondizok. Izmos? Hát az 10 hónap alatt nem leszel. Tökmindegy mit szedsz. Adj magadnak 2 évet. Akkor összeraksz magadra annyi izmot, hogy ki is nézz valahogy. Scitech-es proteinporokat ajánlok (vaníliás egész iható)- mert az segít az izomépítésben.

Ha nagyobb akarsz lenni, állíts össze egy étrendet. Érdemes utánaolvasni. A Shop.builder.hu- választ ad majd minden étrendkiegészítős kérdésre. Ne egyedül edz- legyen egy haverod ösztönzésképpen. Kell egy kis versenyszellem, mert ha egyedül csinálod, akkor fél év után megunod és rádrohad a protein :D

2018. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!