Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a JBL...

Mi a véleményetek a JBL termékeiről?

Figyelt kérdés

Most itt nem a hangszóróikról fogok írni, azokkal nincs tapasztalatom. Március-április környékén vettem egy vezetékes JBL fejhallgatót 10k-ért. Pár hónap múlva már csak az egyik fülembe szólt. Ráadásul a hangzása is szär volt. Most biztos jönnétek azzal, hogy miért nem vittem vissza a boltba, hiszen van rá garancia. Azért, mert úgy gondoltam, hogy nekem tovább erre nincs szükségem. (Most pedig azzal jönnétek, hogy mit vártál 10000 HUF-ért. Igen ám, de van egy Sennheiser CX-300II-m is, amely szintén ennyibe került és maximálisan meg vagyok vele elégedve.) Én ettől kezdve elhatároztam, hogy soha többet nem veszek JBL terméket...de ez csak én vagyok. Biztos a felsőkategóriás termékeik magasabb színvonalat képviselnek, nem tudom.


Én most ezzel senkit nem akarok lebeszélni a JBL-ről. Csak a véleményeitekre vagyok kíváncsi. És bunkó/okoskodó válaszokat nem kérek. Tehát, ti mit gondoltok a JBL termékeiről?



2018. okt. 7. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak röviden a hangszóróikról:

Én nagyon imádom a JBL termékeit (összességében), a hangszórók eszméletlen jól bírják, a hangzásuk is eszméletlen, én nem is vásárolok más gyártótól hangszórót, nekem a JBL nagyon bevált, imádom.


Fülhallgatóból jelenleg van egy JBL T110-em, teljesen meg vagyok vele elégedve, nekem nem volt vele gondom.

Keresztapámnak van egy meg nem mondom milyen típusú JBL fejhallgatója (kb. 20.000 ft), ő is teljesen meg van vele elégedve.


Azt viszont én is észrevettem, hogy a fül/fejhallgatóikkal több "gond" szokott lenni, mint a hangfalakkal, erősítőkkel mélyládákkal stb.


Szerintem ne vonj le ilyen hamar következtetést egy márkáról, próbáld ki több terméküket is.

Én még nem csalódtam bennük.

2019. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen haszontalan egy termék alapján leírni egy egész márkát. Nekem pl csak olcsó JBL termékeim vannak (10k-s hordozható hangszóró, 3k-s fülhallgató) és mindkettő nagyon jó. És jó pár éve megvannak és a mai napig bírják. Szóval semmi gond nincs a JBL-lel, sőt.
2023. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!