Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukam volt josnonel?

Anyukam volt josnonel?

Figyelt kérdés

Anyukam elment josnohez ez mar nem az elso alkalom es kb minden betejesult amit mondott a josno.

Most azt mondta hogy az apukam megfog halni (volt egy balesete meg tavaly es beutotte a fejet, es ott van most valami baj)most nem tudom hogyan nyugtassam le magam nagyon sokat sirok egyszeruen nem tudom mit csinaljak :((( elkene mennie MR-re csak nem akar apa mert azt mondja hogy nincs semmi baja (apa bem tudja hogy anya volt josnonel),de ha tudna is akkor se menne el:((( annyira szomoru vagyok ,,azt mondta max,9honap a josno



##josno
2018. okt. 8. 21:29
 1/4 Orsi Varga ***** válasza:
A jósnő nem mondhat meg mindent 100% osan. Lehet, hogy eddig bejöttek a jóslatai. De reméljük, hogy most majd nem. Viszont valahogy vegyétek rá sztem apukádat, hogy menjen MR-re. Az fontos lenne.
2018. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nézd végig A mentalista sorozatot és rájössz a saját hülyeséged rabja vagy és a végén te magad vonzod be apukád halálát, ha ennyire ezen kattog az agyad
2018. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha igaz is amit jósol,változhat a jövő más döntésekkel.

Mindenképp menjen el orvoshoz valahogy vegyetek rá!!!!

2018. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugye nem vált be a jóslat?
2020. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!