Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem megy az iskolában...

Miért nem megy az iskolában pisilni az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek bolondnak. :D

De van egy ismerősöm, aki az iskolába sosem pisil. PEdig kell neki, mondta is. De akkor miért nem megy? 3éve oda jár, és egyszer sem ment el!!! Ennek milyen oka lehet? :S


2008. nov. 4. 19:43
 1/7 anonim válasza:
100%

talán mert az van benne, hogy a wc nagyon koszos és bármilyen fertőzést összeszedhet (ha nem vigyáz)

nekem is van egy ismerősöm, ő azt mondta, hogy volt már olyan is, hogy 16-17 órát kibírt pisilés nélkül, mert egyszerűen nem volt gusztusa elmenni.

szerintem ez nagyon fura, de hát vannak furi emberek :)

2008. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
mert félsz h berontanakXD
2008. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Piszoárnál nehezen kaphat el fertőzést nem?:P Az nem lehet a gond, hogy attól fél, hogy a mellette álló, ránéz a szerszámára?:D Mert amilyen gyerekes fiúk vannak..lesik a másikét :D
2008. nov. 4. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Husz ev mulva ossze fogja magat pisilni,nem szabad visszatartani sokaig se a pisilest sem a szekletet,mert elgyengulnek azok az izmok amik "zarjak" a kifele vezeto utat.Ezt elmagyarazhatod neki de utana is olvashat barki aki igy csinal.
2008. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a pasik együtt jártak wc-re akkor is ha pisiltek akkor is ha cigiztek vagy bármit. Nem volt zavarban egyik sem. Am meg nem nézik egymásét, de ha mégis mondja neki hogy: Mi van fényképet ne adjak? vagy b*zi vagy wazze? XDD vagy valamit :)

on: én minden szünetben elmentem pedig csaj vagyok :DD

2008. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha az illetőnek télleg pisálnia kell, akkor oda pisál, ahova tud.
2008. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
69%

hopsz :) nem tudtam, hogy fiú, bocsi XD akkor tényleg lehet, hogy gátlásos, v fogalmam sincs,... érdekes :P

további szép napot: 1. válaszadó

2008. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!