Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálytársam nagyon megszivat...

Osztálytársam nagyon megszivattak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rámírt az egyik, hogy nagyon tetszem neki...stb..majd mondtam erre, hogy ok és egy ♥️....(nem gondoltam komolyan, gondoltam lesz ami lesz ..)Majd felvettek egy csoportba (tévedésből) ahol az egész osztályom volt...már rajtam röhögtek...írtam arra a gyerekre aki megszivatott, hogy igazából foglalt vagyok...(próbáltam menteni a menthetőt....)és erre már nem válaszolt...aztán már ezt csinálják egy pár éve, eddig bírtam...majd vagdosni kezdtem magam...ekkor még ezért piszkáltak...mit tudok tenni, hogy holnap már ne erről beszéljenek...mert eskü ott elbőgöm magam és öngyilkos leszek...mit tehetnék, hogy ne beszéljenek erről?Muszály iskolába mennem... minimális az esélye, hogy nem derülne ki hogyha nem mennék be...most is bocsánat a helyesírási hibákért, de a könnyeivel küszködök...holnap ha bemegyek beszélek az OFŐmmel ...

2018. okt. 9. 22:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt még nem hallottam!🙂Kipróbálom 😀
2018. okt. 9. 23:41
 12/15 A kérdező kommentje:
Rendben!😉Ezt már egyszer próbáltam,csak vágtam hozzá egy ilyen hülyevagyb*zdmeg fejet...ezt is kitörő nevetés fogadta....😔
2018. okt. 9. 23:43
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Még egyet írnék,ami talán hasznos lehet:

Csak annyi energiát fektess minden szituációba, amennyit megérdemel. Tehát amennyit az adott szituáció, esemény megérdemel. Pl , ha beszóltak, beszóltak, de te mész tovább, mert nem akarsz erre több időt pazarolni. Még ez is jó:)

2018. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*Máhogy a napból az időt pl:) Amit hasznosra is fordíthatnál:) ^ ^
2018. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Leírhatatlanul hálás vagyok! :)
2018. okt. 10. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!