Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálytársam nagyon megszivat...

Osztálytársam nagyon megszivattak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rámírt az egyik, hogy nagyon tetszem neki...stb..majd mondtam erre, hogy ok és egy ♥️....(nem gondoltam komolyan, gondoltam lesz ami lesz ..)Majd felvettek egy csoportba (tévedésből) ahol az egész osztályom volt...már rajtam röhögtek...írtam arra a gyerekre aki megszivatott, hogy igazából foglalt vagyok...(próbáltam menteni a menthetőt....)és erre már nem válaszolt...aztán már ezt csinálják egy pár éve, eddig bírtam...majd vagdosni kezdtem magam...ekkor még ezért piszkáltak...mit tudok tenni, hogy holnap már ne erről beszéljenek...mert eskü ott elbőgöm magam és öngyilkos leszek...mit tehetnék, hogy ne beszéljenek erről?Muszály iskolába mennem... minimális az esélye, hogy nem derülne ki hogyha nem mennék be...most is bocsánat a helyesírási hibákért, de a könnyeivel küszködök...holnap ha bemegyek beszélek az OFŐmmel ...

2018. okt. 9. 22:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Hányadikos vagy? Meg kell tanulnod nem foglalkoznod velük! Ha latjak hogy teged nem erdekel es leszarod elobb utobb beken hagynak. Keress valakit akivel ellehetst es zard ki oket a figyelmedbol!
2018. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
ellehetsz*
2018. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🙂
2018. okt. 9. 23:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyszer majd megunják. Te se foglalkozz ezzel , felejtsd el. Ez nem olyan nagy "égés", mint amilyennek gondolod. Túl nagy feneket kerítesz neki, persze, mert most bennevagy. De lépj ki belőle, lépj ki ebből a szituációból. Mert amíg rá gondolsz, te is fenntartod. Ami egy másodperce történt, az már a múlt, a jövő miatt sem kell aggódni, mert a múlt már nincs, a jövő még nincs, a múlt és a jövő nem létező jelenségek. Csak a jelen pillanat van, abból pedig úgy lehet kihozni a maximumot, hogy azt az adott pillanatot éljük meg, és még amúgy meg ezt már zárójelben(), hogy az adott lehetőségekhez képest. De te már ha eleve elkönyveled, hogy ezt fenntartod, akkor hazavágod már így előre az összes pillanatnak a lehetőségét. Tehát feladod mindazt, amit az adott pillanatból ki lehetne hozni, tehát adott pillanatban akár boldog is lehetnél, de te pedig ezen keseregsz, így tehát elveszed magadtól az adott pillanat lehetőségét. Az élet pedig nem feladat, hanem lehetőség. Hogy kihozd a legjobbat. Amúgy ez meg tényleg működik, pl nálam volt iylen, hogy folyton bunkóztak a családtagjaim; de én nem figyeltem rájuk. És akkor egy idő után , amikor nem figyeltem rájuk, olyan volt, mintha abbahagyták volna, mert nem figyeltem rájuk, nem tudatosítottam, nem vettem róla tudomást; (így egy idő után megszűnt a létezésben ennek értelme lenni), és akkor így egy idő után magától is megszűnt, tényleg nem szőnyeg alá söprődött, meg elkendőzött, hanem megszűntek bunkóskodni. Egyszercsak abbahagyták, és végre nem akartak mindenáron belémkötni:D Szóval már 1. ha nem veszel róla tudomást, olyan, mintha megszűnt volna 2. Amikor nem figyelsz rá, egy idő után tényleg magától meg is szűnik. És ténylegesen, és ez működik!!:) Úgyhogy fel a fejjel, ne aggódj!!:) Különben is, nem tudsz mindenkinek megfelelni, egyébként is, majd kinövik, ez most náluk csak ilyen téma, de pár év múlva már hlyeségnek fogják gondolni, hogy ezen annak idején ennyit agyaltak!:) Szóval még gyerekek, és csak azért foglalkoztatja ez ennyire őket, csak azért gondolják ezt, hogy ez annyira "nagy szám"; meg "gáz". Meg te is még gyerek vagy, ozt akkor csak azért kerítesz te is ennek ekkora feneket; gondolom. Amúgy mondhatnád azt is, hogy csak kíváncsi voltál a reakciójára; vagy nem is gondoltad komolyan, nem volt mögötte tartalom; de amúgy ha még továbbra is túl sokáig foglalkoznak vele , és rágódnak ezen; nagyon nincs életük. Mert ha pl szerelmes is lennél belé, akkor mi van? Akkoris semmi!!:) Mert ha ő meg nem viszonozza, akkor ennyi volt, itt a témának vége, és "lehet tovább menni, nincs itt semmi látnivaló!":) És érdekes , hogy ez ennyire lefoglalja őket; de néhány hét múlva találnak talán frissebb 'érdekes' témát:) Egyébként tehát mindenkinek úgyse tudsz megfelelni -mondjuk most jó vagy nekik örömködni, de majd elfelejtik; 1-el is felejtik 2-uncsi lesz, kelleni fog nekik és jönni is fog valami új téma; na , szal tehát akkor felelj meg csak saját magadnak; és akinek problémája van veled, az nem a te problémád , az az ő problémája, azt neki kell megoldania, azon neki kell végigrágódnia. És te is fogadd el, hogy nem tudsz másokat megváltoztatni, mindenki olyan, amilyen; max majd idővel bölcsebb tud lenni esetleg, vagy valami:)
2018. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*szal túlreagálod,túldramatizálod; am több dolgot ebből máshol olvastam
2018. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kerítés neki nagy feneket...még egy hét múlva is ezen fognak viccelődni...Egy sokkal kisebb égésen is egy csomó ideig rágódtak...
2018. okt. 9. 23:33
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Ja amúgy próbáld ki, állítólag jót tesz a kapcsolataidnak, ha aranyszínű, vagy lila színű gyertyát égetsz. Asszem az arany színű az mindenre jó, a lila a kapcsolatok, a fehér pedig az ilyen munkabéli sikerhez tud hozzájárulni, ilyen munka meg iskola. Ezt pár napja hallottam.
2018. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A taktikádat kifogom próbálni, egyébként nem csak egy szívet írtam neki...volt egy konkrét kb 10 mondatos beszélgetés ... egyébként igen a fiúk voltak...ők meg még azért lássuk be elég éretlenek... köszönöm a tanácsodat!🙂
2018. okt. 9. 23:38
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem fogják már megunni...ha az előző 2 év nem volt nekik elég akkor már nem fognak változni...
2018. okt. 9. 23:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát , de tényleg ne feszengj rajta, majd elmúlik, ha szivatni próbálnak megint vele, ne vedd fel; csak pókerfésszel sétálj el. Próbáld ki, hogy nem veszed fel , hát a kesztyűt , vagy valami, hanem próbálod figyelmen kívül hagyni, pl valaki mondta, hogy ott van pl előtted egy kupac kaki, de teszel egy 180°-os fordulatot, elfordulsz a kakitól, a rossz gondolatoktól, akkor észreveheted, hogy ott nyílik egy rózsa;)
2018. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!