Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Alkoholos filc eltávolitása mivel lehetséges?

A kislányom iskolatáskáját össze firkálta az egyik kisfiu fekete alkoholos filctollal, mondanomsem kell,hogy nagyon mérges ideges lettem. Egy 20ezer ft táskáról van szó, nem kicsit nagyon összefirkálta! Előre is köszönöm a segítséget!

2018. okt. 16. 05:54  Privát üzenet  

A válaszok
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Az alkoholos filc, leginkább alkohollal jön le.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. okt. 16. 06:12 Privát üzenet
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Alkohol és nekem ruhából végül folttisztítóval jött ki.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. okt. 16. 17:57 Privát üzenet

Isopropyl alkohol, vagy másként írva: izopropil-alkohol. Ez az alkoholos filc festékének oldószere. Lefújod a firkát és azonnal feloldódik, kb. 1 másodperc. Más típusú alkoholok is oldják valamelyest, de közel sem olyan mértékben, ami üdvözítő. Tudom, mert próbáltam. Amúgy is hasznos ha van otthon isopropyl alkohol, tisztítani jó vele.

Bármelyik PC boltban, vagy nagy áruházban kapható.

Ha lefújtad a táskán a firkát vele, érdeme azonnal csap alá tenni, hogy a víz kimossa a festéket a rostokból.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 2. 15:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire fognak szidni a szállítók és az ügyintézők ha online plázában apró pár százas és illetve egy-két ezres tételekből állítanám össze az ingyenes kiszállítás összeghatárát?
Szeretnék a tevék púpjai közé kikészíthető vászon tetőt élősködőknek. Lehetséges ez?
Lehetséges-e zsebben hordáskor mobiltelefon árnyékolása a testünk irányába, pl. fémlemezzel?
Név megváltoztatása, vagyis inkább plusz név hozzáadása. Mi módon lehetséges? Hova, kihez forduljon az ember? Hány keresztnév a megenedgedett?
Szerinted ez lehetséges? ( többi lent )
Házilag csináltam "tetoválást". Lehetséges? :O (lent)

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!