Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illik ezen az oldalon ilyen...

Illik ezen az oldalon ilyen választ adni, hogy 'A google a barátod'?

Figyelt kérdés
Vagy hogy 'A wiki a barátnőd'?

2018. okt. 18. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Illik. Sokan tesznek fel olyan kérdést, amire a google-ból 1-2 kattintással részletes és pontos válasz kapnak.
2018. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

Nem illik. Ez egy kérdező oldal, azért van, hogy kérdezzenek.


Aki ilyen választ ad, az szarkasztikusan akar lekezelni. ;)

2018. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sehol nem kéne ilyen válaszokat adni. Ha valaki nem akar segíteni akkor ne írjon inkább semmit.
2018. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

#3 De az is segítség, ha megtanítjuk az embereknek mi az a kereső.

Így legközelebb ha kérdésük van, fél perc alatt megtalálják a választ. (Vagy nem, ezt tőlük függ)

2018. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de az oldal ugyan arra van, hogy kérdezzenek, de sokszor célszerűtlen megtenni.

Győrben van pék? Nagyon szeretem a friss kenyér illatát, s szeretném tudni, hogy Győrben, ahol lakom, van-e pékség. Gyors várlasz várok! Trollok ne írjanak.


Szerinted ez így…

Beírom a keresőbe, hogy gyor pek. Ennyit. S nem kell várnom másokra, bunkó válaszokra stb.

Ha az illető arra lenne kíváncsi, hogy milyenek is a gyakorlatban a győri péküzemek, már más a helyzet. Tapasztalatokra kíváncsi, amiben nem feltétlenül segít egy barát sem.

2018. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
És egyetértek az első válaszolóval, kivéve hogy nem sokan, hanem rengetegen.
2018. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Egy fórumon vagy chaten még elmennek az ilyen válaszok.

Na de egy gyakorikerdesek.hu oldalon elég gáz.

2018. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Nincs azzal semmi baj, hogy ha valaki megkérdez valami olyat amit nem tud, olyasvalakitől, amit tud.
2018. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 TappancsMancs ***** válasza:

A válaszok összességével értek egyet. Tényleg nem valami illedelmes válasz az ilyen mint a kérdésben, azonban lehet ezt úgy is válaszolni ami mégsem sértő. Sőt kellene is valahogy úgy.


Másik oldalról illik e triviálisan gyorsan megtalálható információkhoz kérdést írni ki? Illetve van e értelme? Valóban sokan mintha nem használnák elég széleskörűen a keresőket. Ebből adódóan feltételezhető, hogy csak pár funkciót, oldal típust és témakört vesznek igénybe az interneten jóllehet kis túlzással bármi megtudható manapság.


Nos akik korlátozott területen használnak internetet azoknak szerintem konkrétan fogalmuk sincs mi minden elérhető. Az ilyen teljesen egyszerű kérdésekből ez derül ki.


Én is szoktam google kereséseket belninkelni közben ezt egyszerű közlési módon, bízva benne, hogy ebből látni fogja milyen gyorsan kaphatott volna választ ha simán rákeres.

2018. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 TappancsMancs ***** válasza:
9-hez hozzáfűzök kicsit. A gyakori sem azonos a keresők szimpla helyettesítésével. Talán ez sem mindegy.
2018. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!