Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye eddig a...

Kinek mi a véleménye eddig a Riverdale 3. évadáról?

Figyelt kérdés
Igen tudom még csak két rész jött ki, viszont annyira sok gondolat van bennem hogy muszáj mások véleményét és szemszögét is meghallgatnom. Személy szerint nekem nem tetszik hogy elmentek ebbe a valóságtalan irányba (aki látta az tudja miről beszélek spoilerezni nem szeretnék)
2018. okt. 19. 16:16
 1/6 anonim válasza:
És neked mi a véleményed a sorozatról ? Most szeretném elkezdeni és nem tudom megéri-e az időmet :)
2018. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az első két évad a kedvencem volt, mindig izgatottan vártam szóvak szerintem mindenféleképpen kezd el:) a harmadik évadra meg nagyon rákészültem de szerintem eléggé más irányba kezdték elhúzni a témát. Nekem meg ez a más irány nagyon nem tetszik(eddig) de még csak két részt tettek fel ezért még folytatom hátra a régi lesz, viszont ettől függetlenül lehet neked pont tetszeni fog ez is de elkezdeni meg kezdd el mert megéri:)
2018. okt. 19. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled teljesen, nagyon remélem, hogy nem fogják elvinni a természetfeletti irányba a sorozatot. Maradjon meg olyannak, amilyen eddig volt, nem kell bele a misztikus szál.
2018. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Idk de nekem az első éved tetszett de a 3 közül az a legkevésbé. A második jobb volt és a harmadik az első pár részből ítélve mégjobb. Nemtudom, hogy csak én vagyok-e így vele de az első évad a harmadikhoz képest nagyon közönséges és unalmas volt, moat legalább már sokkal jellegzetesebb a sorozat és sokkal izgalmasabb és nem az a legizgibb benne, oh wow Archie megcsokolta Veronicat mert nem ez az alap sztori. Ezért se tetszett, hogy az első évadban csak egy gyilkosság történt. A második már sokkal eseménydúsabb és jobb volt.
2018. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Orsi Varga ***** válasza:
Egyik kedvencem ez a sorozat. Az első évad még nem volt annyira izgi, de mostmár érdekesebb. Kíváncsi vagyok, mi lesz ezzel a ,,játékkal" De remélemem nem fog mindenki megőrülni a játéktól és kiderül, hogy ki szórakozik, hogy ki a Vízköpő király.
2018. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra fura, hogy ilyesmiről szól ez az évad. Már akkor fura volt, mikor csak a 3. évad traileréből lehetett látni ezt-azt. Amúgy nem mondom, hogy rossz, mert élvezem. Csupán nem számítottam volna rá, hogy ilyen lesz a téma. :D
2018. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!