Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet üzenetet küldeni a...

Hogy lehet üzenetet küldeni a BTS-nek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy üzenetet küldeni, vagy levelet a BTS-nek. Biztos lehet. Valahogy csak el lehet juttatni ilyesmi rajongói leveleket.

2018. okt. 19. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, mert az ilyen hírességeknek más dolguk sincs csak hogy a millió egy rajongójuk levelét külön külön elolvassák. :D Nőj már fel. Hány éves vagy? 12?
2018. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mért ne küldhetnék. Tudom, hogy egy az ezerhez, hogy elolvassák, de engem nem érdekel.
2018. okt. 19. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekik,csak nem biztos,hogy az hozzájuk is eljut.A sima átlagos témájú levelek tuti kuka.Ahhoz,hogy ők is elovassák,valami eszméletlen jó,érdekes levelet kell írnod,válaszra tőlük viszont ne is számíts,nem fognak visszaírni.
2018. okt. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit nehéz elfogadni,de ez van,sajnos nem sok esély van rá hogy látni fogják vagy elolvassák esetleg vissza irnak.

Általában tweeteket szoktak olvasni,a képeik alá irhatsz angolul de ha tudsz akkor koreaiul,Jhope szokta a privát leveleket olvasni és Suga is,de bisztos vagyok benne hogy a többi tag is

Mikor live-olnak ott is leirhatod amit szeretnél,szinte bisztos hogy elolvassa

V nem rég kapott egy kisfiútól levelet és válaszolt neki,érthetődő hogy egy gyerek,és V tudja hogy ha nem válaszolna a levélre akkor annak a gyereknek szélt törné az álmát

szerintem kézzel irott levéllel többet érsz)))

2018. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer azt mondták hogy minden levelet elolvasnak. Kb. 1 éve is küldtem egy tagnak, csomaggal együtt.
2018. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát valahol azt olvastam, hogy már nem 'fogadnak' leveleket/csomagokat. Mind mielőtt a fiúkhoz kerülnének, ki dobják vagy jobb esetben csak el rakják egy raktárba. Gondolkoztatok már azon, hogy amikor fansign-en ajándékoznak az armyk a tagoknak ajándékot pl:plüss... Stb azt hova rakják a fiúk elől? Nyilván nem náluk vannak. 100%

Ki tudja🤷

2018. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szánalom már amit csinál a Bighit,tudtam hogy erőszakosak és szigorúak csak úgy mint a többi ilyen cég,de kidobálni azt amiért más pénzt ad ki az már a g*ciség tetőfoka,már bocsánat
2018. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

@18:02

Nézzetek már ki egy kicsit a rózsaszín buborékba zárt cuki muki álomvilágotokból a valóságba. Szerintetek mennyire érdekli őket hogy az ügynökségük mit csinál a rajongóik leveleivel? Ők zenét csinálnak, klippet forgatnak, koncerteznek, túrnéznak, mikor van egy csepp szabadidejük, szerintetek nincs jobb dolguk mint hogy a rajongók által küldött temérdek kacattal foglalkozzanak? :D Nőjetek már fel...

2018. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!