Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a polomania....

Mi a véleményetek a polomania.hu oldalról? Megbízható? Milyen a pólók minősége? Ajánlanátok, hogy rendeljek onnan? Esetleg ha tudok írni még más megbízható oldalt ahol lehet rendelni pólót és jó a minőségük, annak nagyon örülnék!

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 20:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Polomania.hu-t meg nem probaltam, redbubble-rol szoktam rendelni, es eddig csak jo minosegu, szep nyomtatasu dolgokat kaptam (altalaban ajandekba veszem ismerosoknek, van hogy magam rajzolok valamit, es azt teszem ra polora, kepeslapra). Bar lehet, hogy dragabb mint a polomania, mert nemzetkozi oldal.
2018. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


[link]


Ezt a kettot hasznalom.

2018. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!