Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem megható idézeteket?

Írnátok nekem megható idézeteket?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm másik suliba megy, és szeretnék neki készíteni egy prezentációt idézetekkel. Ehhez kellene segítség...
2010. jún. 24. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem most nincs kedvem, de sok sikert hozzá
2010. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
citatum.hu rengeteget találsz itt
2010. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindekinek mást jelent a jó idézet valakinek a túl csöpögős közhelyekkel teli idézetek tetszenek.Szerintem valami rövid lényegretörő üziket írj neki .
2010. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol láttam, de megjegyeztem, mert nagyon tetszett:


"A szeretet azokat a könnyeket is meglátja, amelyeket nem sírtak el, és azokat a kéréseket is meghallja, amelyeket nem mertek kimondani."

2010. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zzita ***** válasza:

"Jó vagy azokhoz, akiket szeretsz. Jó akarsz lenni azokhoz, akiket szeretsz, mert tudod, hogy akármilyen sok időt töltesz is valakivel, a végén úgy érzed majd, hogy nem voltál eleget vele."


"Talán nincs is olyan, hogy jó barát meg rossz barát - talán csak barátok vannak, olyanok, akik az ember mellett állnak, ha megsérül, és akik segítenek, hogy ne legyen olyan magányos. Talán értük mindig érdemes aggódni, reménykedni, őértük érdemes élni. Talán még meghalni is, ha úgy kell lennie. Nincsenek jó barátok. Nincsenek rossz barátok. Csak olyan emberek, akik házat építenek a szívedben."


"Belém hasított a jóvátehetetlenség fagyasztó érzése. (...) Tűrhetetlennek éreztem már a puszta gondolatát is, hogy nem hallom többet a nevetését. Hiszen olyan volt számomra, mint forrás a sivatagban."


"Nem tudtam, hogyan férkőzzem hozzá, hogyan találjak közösséget vele... Olyan titokzatos világ a könnyek országa."


"Éjszaka majd fölnézel a csillagokra. Az enyém sokkal kisebb, semhogy megmutathatnám, hol van. De jobb is így. Számodra az én csillagom egy lesz valamerre a többi csillag közt. Így aztán minden csillagot szívesen nézel majd... Mind a barátod lesz."


najó...... írnék még, olyan szépek vannak :D de lehet így is sok :D remélem segítettem :)

2010. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
citatumon néztem, de valahogy nem találtam megfelelőt, egyébként köszönöm az eddigieket, nagyon jók és várok még:)
2010. jún. 24. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom h megható-e de nekem nagyon tetszik:

Az élet túl rövid ahhoz, hogy egyszer csak

felébredj, és megbánd. Szeresd azokat, akik jók

hozzád. Felejtsd el azokat, akik nem. Hidd, hogy

minden valamilyen okból történik. Amikor új esély

adódik, két kézzel kapj érte. Ha ez gyökeresen

megváltoztatja életedet, ne ellenkezz. Soha senki

nem mondta, hogy könnyű az élet, csak azt, hogy érdemes élni

2010. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!