Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Inkább ne csináljam?

Inkább ne csináljam?

Figyelt kérdés
Cosplayt készítek. Arra gondoltam, hogy a kész jelmezben készítek magamról képeket (Vagyis a képeket nem én csinálnám, de nem ez a lényeg) és van egy hely ami pont alkalmas lenne rá, viszont akkor a cosplayben ki kéne mennem az utcára. Hogyan fogadnák az emberek? Inkább ne csináljam? A karakter egy rajzfilmfigura lenne nevezetesen Fluttershy az MLPEG-ből. Vagy úgy, hogy fotóz a fotós, úgy nem fura? (Mármint akkor gondolom egyértelmű, hogy miért nézek ki úgy)

2018. okt. 24. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha akarod akkor ne azzal foglalkozz más mit gondol.
2018. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én kimennék úgy az utcára, nem érdekelne más emberek véleménye, büszke lennék, hogy igen, ezt a cosplayt én csináltam. De valószínű, hogy megnéznek majd, de szerintem tetszene az embereknek. Illetve, akár az egyik barátoddal is felöltözhettek és akkor együtt menni ki az utcára, az úgy még bulisabb :D
2018. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Jelmezbálba , amúgy ötlettelen és gagyi másolat az ember efféle torz példakép követése és elmaradott gyermeki lélek .
2018. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj, és csináld meg azt a fotót!:) Ha úgy képzelted el,hogy abban a környezetben mutatna jól; akkor ne számítson a mások véleménye!:) Bátorítalak:)
2018. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja szerintem is menj fotózkodni. Sok gyökér ember van, akik lenézik a másmilyen embereket (pl cosplayesek), de ez nem a te visszamaradottságod, hanem azoké a gyökereké. Hidd el sokkal több pozitív véleményt kapsz majd, mint negatívat. Aztán meg ne feledd: "A vélemény olyan, mint a s*gglyuk. Mindenkinek van, de senkit se érdekel a másiké."
2018. okt. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat.😊
2018. okt. 25. 06:25
 7/10 A kérdező kommentje:
*válaszokat bocsánat, elírtam
2018. okt. 25. 06:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon cikinek éreznéd, akkor menj autóval (taxi).
2018. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a fotóssal mész, nem ciki.

Csináltam már hasonlót.

Azért volt nézőközönség.

2018. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as, de nem feltétlenül az oda/vissza útra vonatkozik a kérdés, hanem amíg megcsináljuk, meg ilyenek, ami úgye nem öt perc, hanem jóval több.😊 És köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 25. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!