Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Mi...

Nem tudom mit tegyek! Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy fiúra akit egyébként ismerek csak nem szoktunk beszélgetni.

Jókat beszéltünk de ma elmesélte 2 lánynak ezt az egészet és az a 2 lány egyfolytában piszkál a suliban,mindig mondják,hogy gyere ide de soha nem megyek oda. Meg h xy itt a barátnőd! Nem vagyok belé szerelmes meg semmi...de ez így nagyon rossz. Próbálom őket kerülni de nem tudom,mert mindig engem keresnek. Nem szeretném h az egész iskola ezt fújja. Kérlek segítsetek!!!



2018. okt. 25. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Küld el őket a qrva anyjukba, oszt jónapot! Különben ha szerelmes lennél bele, ahhoz se lenne semmi közük. Másnak talán nincs kapcsolata a suliban? Vagy abban mi a "szerelem" hogy egy fiú és egy lány beszélgetnek? Honnan jöttek ezek, a Holdról? És általában a két kis hülyének nincs saját élete, hogy inkább azzal törődjenek? Mint a vénasszonyok valami tanyán... szánalmasak, és ezt is közölheted velük.
2018. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-esnek, erőt kell demonstrálnod! Ez másképp nem megy... Ha látják rajtad, hogy határozottan és keményen képes vagy megvédeni magad, akkor majd nem csak ők, de mások sem mernek majd kötekedni veled.
2018. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ők még sosem beszélgettek fiúval? Netán apáca zárdában élnek? Ja, persze a beszélgetés a szerelem jele, nem is minimum a smárolás... hülyék ezek nagyon. XD
2018. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettek! Ha gondoljátok írhattok még.
2018. okt. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!