Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mi történt a Deathlord...

Andante kérdése:

Vajon mi történt a Deathlord nevű torrent oldallal?

Figyelt kérdés

#nem találom!
2018. okt. 28. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki van írva: karbantartás. Esetleg megnézed a hivatalos kapcsolattartási közösségi fiókot hogy megnevezik-e. Ezen felül más is pont annyit lát a hibából, mint te.
2018. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

z van kiírva nálam: The requested URL /userdetails.php was not found on this server.

Ne haragudj már, hogy kérdeztem, vagy zavartam a lelki világodat! Nem vagy te véletlenűl egy moderátor az oldalról? Azok ilyen s...fejek!

2018. okt. 28. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem zavartál senkit, és nem is kell rögtön felháborodni. Ha képes lettél volna egyedül megnézni hogy mit írnak a Facebook oldalukon, rögtön tisztában lennél a helyzettel, mert ki van írva. Ezt te nyilván nem tetted meg, így felhívtam rá a figyelmed, hogy az ilyen oldalak a hivatalos kapcsolattartási csatornáikon szoktak üzenni, ha maga az oldal nem érhető el. És ebben az esetben is pont ez történt. Nem nézted meg, nincs igazad, de neked áll feljebb hogy sértegeted azt aki amúgy segítő választ adott.

Nem linkeltem be, mivel reklámnak veszi ez az oldal, és akkor törölnék, a szerzői jogsértésben segítséget kérő kérdéseddel együtt.

Az, hogy te ezek ellenére sem voltál hajlandó keresni, lehetőleg ne rajtam kérd számon. Én megadtam a megoldást, de nem éltél vele, vagy nem tudtál élni vele.

2018. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy vagyok azon a szenny oldalon? Mert ha nem vagyok, biztos nem is tudok utána olvasni!? Na!!! Mit szólsz?

Igen, nem éltem a lehetőséggel!

(vajon miről beszélsz???)

Na!

Ha lesz egy tisztább pillanatod, majd beszélünk!

Várj türelemmel, majd én kereslek!

Szia!

2018. okt. 30. 20:12
 5/10 anonim válasza:
Szerintem ez az oka: [link]
2018. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt állítják az oldalukon,hogy DDoS támadás alatt állnak.Hiszi a piszi.Miért csak ők?
2018. nov. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csak az a kérdés, hogy többi Torrent oldalra, mint pl Ncore is, mikor jön majd az ilyen támadás rájuk....
2018. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha normális szolgáltatónál vannak DDOS-védelemmel, akkor nem fogsz tapasztalni szinte semmit. Egy nC szintű oldal amibe ömlik be a pénz, nyilván megteheti hogy költ védelemre.
2018. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos végleg megszűnt :(
2019. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Somp válasza:
2019. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!