Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Falusi- vs Városi életmód (? )

Falusi- vs Városi életmód (? )

Figyelt kérdés
Szerinted hol jobb élni? Faluban vagy városban? Persze falu alatt nem arra gondolok, hogy minden irányban lovaskocsik és egyebek járkálnak, ami erősen vall a főldművelésre, hanem egy kis városszerűség(de mégsem az). Vagy inkább egy nagy városban?
2010. jún. 24. 22:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
26%
Városi életmód. Én a kettő közt vagyok, kis város,de jó helyen, két nagyobb várostól sem igazán messze. Viszont ha egy tanyasi helyre megyek,ott mindig nagy igénytelenséget,lassú unalmas teszetoszaságot,19 századi elmaradottságot,koszt,és unalmas embereket látok szerteszét,akik egyszerüen nem érdekelnek,habár közvetlenebbek, barátságosabbak tulnyomorészt. Városi élet modern,a jelen és a jövő mintapéldája, szeretem a nyüzsgést,a gyorsaságot,a rengeteg bolto,plázákat, tisztább környezetet, az emberek tulnyomórészt közönyösek,de meg lehet találni jobban az érdeklődési körömnek megfelelő társaságot,sportlehetőségek is modernebbek, többfélék. Szórakozóhelyekből is van több,bár ebből én főleg a mozira gondolok,kocsmákat kerülöm. Több a munkalehetőség,és nem kell kilómétereket utazni, jó hogy van tömegközlekedés is. KEvesebb állat vesz körül. Nem szeretem a környezetemben az állatokat,szerintem tisztátlanok, városban ritkábban fordul elő kutyaszar ,mint tanyán.
2010. szept. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vagy benne, hogy kevesebb állat vesz körül?
2010. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
24%
falu - net nélkül is lehet teljes életet élni
2010. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Falu saját gazdasággal :) Vidám élet a falusi élet.
2011. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!