Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok olyan oldalakat mondani, ahol leginkább balkezes gitárokat tudnék nézegetni? Hangszerboltokat?

Szeretnék venni egy balkezes gitárt, de olyan kevés a választék minden egyes boltban. Remélhetőleg valaki tud valamit, remélhetőleg van még olyan bolt ahol esetleg nem böngésztem és ti tudtok mondani.

Számomra ez nagyon igazságtalan a balkezesekre nézve!:/

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

17/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, zene, bál, balkezes, igazságtalanság, elektroakusztikus, akusztikus

2018. okt. 31. 22:34  Privát üzenet  

A válaszok
Mojjo nevű felhasználó válasza:

Sajnos ilyet nem fogsz találni. Ha szerencséd van, egy-két balkezes gitárt esetleg találhatsz a nagyobb boltokban (mezzoforte, hangszerker, eldorádó, coda, tajti, árkádia stb), de erre specializálódott bolt, vagy legalább olyan, ahol normális választék van belőlük, sajnos nincs.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. okt. 31. 23:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elég szomorú sajnos...

Köszönöm szépen a választ! Ment a zöld.

# 2/5Időpont 2018. nov. 1. 10:43 Privát üzenet
Én is balkezes gitáros vagyok, tényleng nagyon kevés balkezes modell van. A Német Thommannál van balkezesből viszonylag sok, de a legtöbb Harley Benton ami nem egy jó márka. meg Szlovákból én a Muzikert szívből tudom ajánlani, ott is van egy pár. Magyaron nagyon.nagyon kevés van minden. Ha bármi érdekel írj nyugadtan.

A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. nov. 12. 14:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő, köszönöm a válaszod ment a zöld. Leginkább az érdekelne,hogy tudsz e olyan külföldi oldalt esetleg, ahol Cort Earth mini típusú gitárt tudnék e szerezni balkezesbe? Segítséged köszönöm!:)

# 4/5Időpont 2018. nov. 13. 18:48 Privát üzenet
Mojjo nevű felhasználó válasza:

@4:

[link]

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. nov. 13. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szép észt női neveket tudnátok mondani?
Tudtok balkezes gamer egeret mondani?
Balkezes vagyok, és . Egy Squier Bullet HSS elektromost gitárt szeretnék venni, de nem találtam, vagy tudtok hasonló jó gitárokat mondani 35. 000 Ft-ig? Kezdő vagyok, ez lenne az...
Balkezes egereket tudnátok mondani?
Mennyi idősen lehet mondani egy gyerekre hogy tuti jobb vagy balkezes?
Megtudnátok mondani hogy melyik egér lenne nekem jó?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!