Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerős ez az anime jelenet?

Ismerős ez az anime jelenet?

Figyelt kérdés
Egy otaku/nagytudású emberre lenne szükségem. Láttam egy részletet egy animéből, ahol van egy srác, virágcsokorral a kezében és ezt oda szertné adni a szerelmének (hercegnő?). Nagyon megmaradt ez bennem, mert vicces volt, ahogy futott a virágcsokorral és egy csomó akadály volt elötte, de mindegyiken túljutott. Szerintem ez egy régebbi anime lehet, talán valami kastélyban játszódik a jelenet, elég sötét volt a jelenet, remélem valaki tud segíteni! Ha senki se ismeri ezt az animét, tudnátok nekem egy jó humoros és egyben romantikus animét ajánlani? Előre is köszönöm!

#anime #humor #romantika ##otakuk segítsetek
2018. nov. 2. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudok neked egy vicces romantikus animét: Lovely Complex van hozzá magyar szinkron is.
2018. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos elég kevésnek hat ahhoz, hogy ki lehessen találni, melyiket keresed. De akkor némi ajánlat:


nem jut eszembe olyan, ami kifejezettten romantikus is, és vicces is, de pl részben ilyen az alábbi scifi ecchi:


Dears

(lassan alakuló romantikus kapcsolat, de elsősorban inkább ecchi anime, tehát viccesen pajzán, vígjáték)


Clannad

(ez talán közelebb áll az elképzelésedhez, néhányan szerelmesek lesznek az anime folyamán, és valamilyen szinten alakul is viszony, elsősorban romantikus; Okazai, a főszereplő tipikus japán humorral bír, érzelmes vígjátéknak írnám körül a Clannad-ot, és folytatását, a Clannad Afterstory-t, bár a barátságok alkotják a történet középpontját.)

2018. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnézem az ajánlásaitokat :)! Viszont ha valaki felismeri az (valóban elég rosszul) körülírt jelenetet, kérem írja meg nekem.
2018. nov. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!