Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horgászoktól kérdeznék! A...

Horgászoktól kérdeznék! A fogási naplót csak ott adhatom le ahol kiváltottam vagy máshol is? Másik egyesületnél szeretném az újat kiváltani, leadhatom itt a régit? Ismerősöm szerint bírságot kell fizetni!

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 08:18
 1/1 anonim válasza:

Ha nem ott adod le, ahol kaptad, arra van benne egy kitéphető lap, amit az új helyen megírnak és ezzel igazolod, hogy leadtad.


De beküldheted postán is.


Én ezt onnan tudom, hogy elolvastam a fogási naplóban lévő betűket. Lusta voltam arra, hogy előkeressem a papírt, úgyhogy gugliban rákerestem arra, hogy "fogási napló pdf" és elolvastam. Mindkét lehetőség nyitva áll számodra is.


Vagy az van, hogy amit ide írok azt is az ismerősöd olvassa fel neked? A kérdést is ő írta?


Na jó, nem gonoszkodom.

2018. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!