Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok úgy egy új youtube...

Hogy tudok úgy egy új youtube csatornát csinálni hogy a barátaim ne tudják hogy az az enyém?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2018. nov. 4. 18:03
 1/5 anonim válasza:
Kiváncsi vagyok ,hogy mit fognak irni mert én is így akarok egy YouTube csatit elkezdeni, hogy ne tudjanak piszkálni
2018. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne mutasd az arcod, torzítsd el a hangod, meg mindent amiről felismerhetnek. Mint például az arc nélküli manus (Bár róla azt hiszem már tudjuk ki csinálta), de ott van JustVidman, szerintem Őt nem tudjuk ki a mai napig.

De ez attól is függ, hogy milyen stílusú videókat csinálsz. Ha csak zene, akkor simán megoldható, ott vannak ilyen előadók, hogy nem tudjuk kicsoda.

2018. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha pillananyilag van YouTube csatornád, az azt jelenti, hogy valamilyen email cimmel valamely böngészőn keresztül regiztél egy Google Fiokot. Mert ugye mióta a Google megvette a YouTube-t (kb. 10 éve) azóta csak Google Fiokon keresztül aktiválhatsz YouTube csatornát. Tehát a kérdésedre könnyű válaszolni: Új Google Fiokot kell regizned mondjuk egy másik böngészővel, más adatokkal (email, telo, személyes adatok) és ha belépsz a Google Fiokodba, középen ott lesz a YouTube ikonja, katt rá és azon keresztül aktiválod az uj Google Fiokodhoz tartozó új YouTube csatornádat. Amire kamufotot tölthetsz fel profilképnek és borítóképnek is.

[link]

[link]

2018. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezzel kevésbé oldódik meg az anonimitás...
2018. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!