Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó ötleteket "fantasy...

TAMCSII87 kérdése:

Tudtok jó ötleteket "fantasy tárgyak" neveihez? (Több lent! )

Figyelt kérdés
Egy történetemhez kéne egy mágikus tárgy. Ezalatt azt értem, mint például: Hollóháti Hedvig diadémja a Harry Potterből. Teljesen mindegy, hogy mi is ez a dolog. Akár egy ékszer vagy esetleg egy könyv. Valami ötlet? (Nem feltétlenül kell különleges valaminek lennie. Egy hétköznapi tárgy is teljesen jó lenne egy különleges jelzővel. A háttér sztori kitalálása már menne :D )

2018. nov. 4. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
csoda felmosóvödör,pusztító távkapcsoló,kettétört wc ülőke. tessék
2018. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Hihetetlen Banán
2018. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Nekem elsőre - ahogy végig olvastam, amiket kiírtál - egy doboz ugrott be, ami sosem fogy ki. Ehhez pedig egy szép kulcs, ami láncon hordható. Ne kérdezd, hogy miért pont ez, az írói agyam ezt "dobta ki". :)

S ez a doboz lehetne olyan, akár a "szükség szobája", annyi különbséggel, hogy ez a "szükség doboza". :)


A következő, ami eszembe jutott, az egy ékszer, (nyakék, vagy nyaklánc - amelyik tetszik) amin rubintvörös csiszolt szív medál van. Ha ez túl kiszámítható, akkor a rubintvörös helyett lehet a medál smaragdzöld, vagy zafírkék. A háttér sztoriját rád bízom. Akár "iker" medálok is lehetnek. Vagy épp lehet a medál színváltó.


Egyenlőre csak ennyi. :)

2018. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első két válaszolónak üzenem, hogy nagyon humoros. Az utolsó kommentelőnek pedig nagyon szépen köszönöm!
2018. nov. 5. 19:25
 5/8 anonim válasza:
100%
lehetne egy toll, aminek a tintája varázslatos, például valóra válnak a vele leírt dolgok
2018. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a fantasy name generators nevű oldalt, ahol angolul találhatsz bármilyen nevet tárgyaknak, embereknek, szörnyeknek, területeknek.. Több ezer, csak át kell fordítanod magyarra. Én is elég gyakran használom a külföldi neveknél. :)
2018. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. nov. 10. 22:39
 8/8 anonim válasza:
Semjén Zsolt szar vasa
2018. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!