Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy idegen embernek telefon...

Ha egy idegen embernek telefonjában fényképe van egy másik ember személyi igazolványának mindkét feléről, azzal tud kezdeni valamit, tud ártani?

Figyelt kérdés

2018. nov. 9. 22:46
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

Igen. Ha csinál egy hamis személyit nem derül ki egyből ki a hunyó. Akkor keresik az illetőt és úgy meg kiderül, de ebből sok gond lehet.


Iratmásolásra csak nagyon kevés szervezetnek van jogosultsága, pl bank megteheti és még páran. Egy sima hivatal is engedélyt kell kérjen és aláíratja a hozzájárulást.


Amúgy a te adataiddal rendelkezik valaki?

2018. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos igen.


Egy ütközéskor, ahol sem biztosító, sem rendőrség senki nem volt értesítve, papírok sem lettek írva, mivel a másik sofőr sietett és azt mondta majd felhív, a hölgy elkérte személyim. És mivel teljesen magamon kivül voltam, ilyedtség, idegesség, fájdalom miatt ezért beleegyeztem a fotóba.


Később otthon, mikor tisztult hogy mi hogy történt, akkor kezdtem felismerni hogy nem így kellett volna. :( :'(

2018. nov. 10. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!