Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Bende tényleg...

Anna978 kérdése:

Szerintetek Bende tényleg szereti Rozit a középsuli sorozatban?

Figyelt kérdés
Mert ahogy nézem a sorozatot, őszintén szólva úgy látom, hogy nem igazán. Kissé fura számomra az egész nem tudok a szereplőkön kiigazodni. Főleg Bendén nem, egyszer ilyen, máskor meg olyan. Szerintetek mi lesz a sorozatnak a vége? Elválnak, vagy együtt maradnak?

2018. nov. 10. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Bende nem egy komoly ember:) Elcsavarog a feje, Rozi azért is akart biztosítékot, hogy csak vele akar lenni, mert nagy csajozógép:) Én azt hiszem, hogy inkább a vonzalmakat követi, és még talán éretlen gondolkodású, nemigen akarhat talán elköteleződni. Szóval talán inkább a testi vonzalmak miatt mond a lányoknak mindenféle szépeket. Szóval én nem gondolnám, hogy szerelmes lenne ő bárkibe is. :) Szóval szerintem tök komolytalan; ha a Rozi nem vetette volna föl, esze ágában se lett volna elköteleződni; talán még most sem. Szóval még éretlen, komolytalan egyelőre jelenleg mindenképpen a személyisége;
2018. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen. Teljesen igaz. Sajnos. De vegulis nem rosszak a karakterek a sorozatban. Erősek de legalább közelebb állnak a mindennapi élet figuraihoz. Nem tudom mi lesz a sorozat vége. Kíváncsian várom. Szerintem vagy happy enddel fog véget erni, hogy Bende majd megkomolyodik és lehorgonyoz Rozi mellett, vagy úgy ér véget, hogy külön válnak. Mondjuk az utóbbi eset tükrözi sajnos legtöbbször a valóságot. 🙂


.

2018. nov. 12. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!