Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék NFC/RFID kártyám...

Firefighter1 kérdése:

Hogyan tudnék NFC/RFID kártyámat másolni?

Figyelt kérdés

Van 3 bankkártyám, egy Prepaid VISA egy credit Maestro és egy PrePaid Maestro! A mostani telefonomon van NFC és fel is van applikálva a 3 kártya, gyakran fizetek igy telefonrol!

Telefoncsere jön, és a következőbe nemnlessz NFC ( céges telo nem én választok)

Vannakne olyan NFC tag-ok vagy matricák amik kompatibilisek a PayPass rendszerrel? hogy le tudnám másolni legalább az egyik kártyámat, az NFC tag-et felragasztom a telom hátuljára, és máris meg van oldva! Esetleg olyan elektronikus Prepaid számla is jo lenne nekem amihez tartozik NFC/RFID tag



2018. nov. 11. 10:56
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Tehát bankkártyát akarsz házilag másolni?
2018. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom ez így meredeknek tűnhet.

az megy simán hogy a telefonra felmásoltam a kártyákat, Kismillió applikáció van erre, de ahogy irtam a jövöben nem lesz nfc-m a telefonba. Erre szeretnék találni megoldást,, vannak azok az app-ok amik elvileg irni is tudnak.. vajon egy nyers RFID chipre rá lehet másolni?


De nekem az is jo ha valaki tud olyan e-Bank kontót mint pl a prepaid Maestro , és lenne hozzá mini PayPass Tag

2018. nov. 11. 17:14
 3/6 A kérdező kommentje:

Mint pl ez: [link]


Vagy ez: [link]


vagy ez: [link]

2018. nov. 11. 17:16
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:

Az mindegy mit akarsz másolni ha nem hivatalos.


Gondolod, hogy bármi ami fizetésre alkalmas az házilag készíthető?


Fordulj a bankhoz és elmondják milyen lehetőségek vannak.

2018. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy kétlem azt amit mondasz, hogy "a telefonra felmásoltam a kártyákat". Talán valami banki applikációval bejelentkeztél valahova, vagy vásároltál mobillal interneten. De ezek nem bankkártya másolatok.
2018. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Részmegoldás a Curve aggregátorkártya:

[link]

2019. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!