Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Turbadonál lesz black fridayko...

Turbadonál lesz black fridaykor kedvezmény? (2018)

Figyelt kérdés

Lesz valamikor kedvezmény mostanában a Turbadonál? Ha igen, mettől meddig? Mert nem találtam sehol sem infót az akciókról.

Illetve mennyire megbízható? Garanciáztatás problémamentes vagy milyen?


2018. nov. 14. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindjart megnezem a varazsgombbe
2018. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Borzalmasak, remélem nem rendeltél tőlük semmit. Én már megszivtam, más ne járjon így.

Rendeltem egy telefont, a rendelés után azonnal jött egy automatikus visszaigazoló e-mail. A rendelésem egy hétfői nap adtam le, igy 3 nappal kesobbi csütörtöki napra mondták a szállítás dátumát. Türelmesen vártam eddig, de se egy e-mail a futártól, hogy hozza, se a cégtől, hogy átadták a telefont semmi....mély hallgatás.

Jó, mondom irok egy e-mailt nekik, hogy mi a helyzet a rendelésemmel. Érdeklődtem, amire az a válasz érkezett, hogy semmit nem tudnak kihozni a raktárból valamiféle rendszerhiba miatt..jaaaaaaaa oké.. erről persze lapítottak, mint sz*r a fűben. Közölték, hogy következő hétre csuszik a szallitas.

Nagy várakozásomban meggondoltam magam és módosítottam a rendelésemen egy másik telefonra még a várható szállítás előtt 3 nappal, bőven időben. Nem kaptam választ sokáig, hiába írtam 2 e-mailt es facebookon is. Nagy sokára jött a válasz, hogy oké módosították a másikra, az első rendelést pedig törölték. Nem sokkal később jött egy hívás tőlük, hogy mégsincs náluk az a telefon, max más színben. Mondtam, hogy köszönöm nem kérem és a korábbi rendelésem is lemondom. Mondta a nőcike, hogy oké akkor törölte. Gondoltam ennyivel ennyi, el van felejtve ez az eset, rendeltem másik oldalról aznap. Mit ad Isten, az azt követő nap jön az sms a futártól, hogy hozza a csomagot 12-15óra között.. mondom mi van???? Lemondtam e-mailben ketszer, facebookon egyszer, es telefonon is egyszer. És hát szerencsetlen futar hozta is, persze nem vettem át a telefont. Volt pofájuk ezután kiküldeni, mikor NÉGYSZER!! lemondtam..teljesen hülyének néztek, borzasztó cég, se készlet, se normális ügyintéző!

2018. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!