Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendszeresen hívogatnak...

Rendszeresen hívogatnak teleshopos számokról, hogyan lehet letiltani?

Figyelt kérdés

Voltam olyan hülye hogy vásároltam a topshopból és azóta szinte hetente hívogatnak minden hülyeséggel ilyen olyan akciók stb munka helyen, alvás közben, szórakozás közben mintha 0-24 ben csak zaklatni akarnák az embert.

már egy ideje nem veszem fel le is van tiltva 7 db telefonszám de egyszerűen nem akarnak elfogyni pofátlanul tolják az arcomba az ajánlataikat és ez már túlzás


2018. nov. 16. 09:03
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és vendégként vásároltam így nem tudok leiratkozni vagy ilyesmi
2018. nov. 16. 09:04
 2/3 anonim ***** válasza:
keresd meg a top shop üzemeltetőjét és töröltesd az adataid vagy hivatkozz a GDPR jogszabályra. Engem az ofotért zaklat évente egyszer sajnos, mert vettem valakinek valamit és ellopták az adataimat, nem mondták hogy tárolni fogják és utána spammelnek postán keresztül.
2018. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem legegyszerűbb ha felveszed és az első "jónapotkívánokteleshoptólvagyok" után leteszed majd letiltod a számát. Ők fognak elöször kifogyni telefonszámokból, nem te.


Másik lehetőség hogy megfenyegeted őket, hogy feljelentést teszel.


A harmadik lehetőség, hogy beállítod a telefonod (ha lehet), hogy minden olyan számot automatikusan utasítson el ami nincs elmentve a telefonodba. Nyilván ha a munkád vagy valami miatt sokan keresnek új számról akkor ez nem járható, de én pl magánemberként így használom a telefonom. Akit nem ismerek azzal valószínűleg beszélni sem akarok.

2018. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!