Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1,5 M Ft-hoz az alábbi feltéte...

1,5 M Ft-hoz az alábbi feltételekkel hozzá tudok jutni?

Figyelt kérdés

Személyi kölcsönről lenne szó ingatlan fedezettel.


Nincs 1 éves folyamatos munkaviszonyom. A nettó jövedelmem 140E Ft viszont csak 100E-re vagyok bejelentve. a munkáltatói igazolással nem lehet buherálkodni. A havi törlesztő 50E Ft lenne. A kezes családtag lenne de ha jól tudom a kezes havi nettó jövedelme a havi törlesztőrészlet 2x-ese kell legyen tehát 100E Ft viszont egyik családtagom sincs 100E-re bejelentve. A nagymamám nyugdíja 100E de ő nyugdíjas.

Viszont van egy lakatlan ingatlanunk ami 6 - 6,5 milliót ér. Ilyen feltételek mellet hozzá tudok jutni 1,5 M Ft-hoz?


2010. jún. 26. 04:29
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor ne személyi kölcsönt keress,mert az sokkal magasabb kamatozású,erre a fizura meg se kapod,hanem szabadfelhasználású ingatlanhitelt.arra viszont jó esélyed van,kb. havi 15 ezer lesz a törlesztőd. ha nincs pénzed az előzetes költségekre,javaslom a Credit Hillt,nekünk most intéztek,miután két bank elutasított,és nekik sikerült,igaz kevesebbet,mint kellett volna,de nem volt előzetes költség,és áthidaltak számunkra megoldhatatlan problémákat is. ha van előre pénzed,közjegyzőre,értékbecslésre,ilyesmi,akkor persze intézd magad valamelyik bankban.
2010. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha az ingatlan értéke valós, és tehermentes, érdeklődj az FHB-nál!
2010. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet de ingatlanhitel esetében nincs megszabva hogy csak ingatlanra lehet költeni? Mert ez a pénz igazából autóra kéne... De nem találtam a konstrukciók között gépjárműhitelt. + az OTP-ben mondták hogy ez csak szabad felhasználású lehet mivel a kocsit nem is lízingcégtől hanem magánszemélytől vásárolnám.
2010. jún. 26. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
szabad felhasználású jelzáloghitel,mint korábban mondottam volt. nem személyi hitel.
2010. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!