Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SPOILER! Szerintetek mi lesz...

SPOILER! Szerintetek mi lesz Queenie-vel?

Figyelt kérdés
Ugye a Legendás Állatok 2-ben Queenie átált a "sötét oldalra". Szerintem Queenie (ahogy a filmből megismertem, nem tenne önszántából ilyet). Szerintem Grindelwald konfúziós átkot használt rajta. Csak azt nem tudom, miért kellett neki Quennie. Nektek mi a teóriátok? Remélem vissza kapjuk őt.

2018. nov. 18. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyértelműnek tartom, hogy Grindelwaldék elvarázsolták, még valahol a teázós jelenetnél. Miért kell neki? Szerintem ezt könnyű kitalálni. Mert nagyon hasznos egy gondolatolvasó. Gondolom idővel magához térítik, de hogy mi lesz a végső sorsa, az szerintem kétséges. Rowlingtól szerintem simán kitelik, hogy végül megöli Jacob-bal együtt, csak azért, hogy érezzük milyen kegyetlen is a háború... Miután kinyírta az összes kedvenc karakteremet a HP-ban, én már ezen se lepődnék meg. Gondolj bele, azokat nem ölheti meg, akikről tudjuk, hogy életben vannak még a HP idején is.
2018. nov. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!