Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kipróbáljam hogy kopaszra...

Kipróbáljam hogy kopaszra nyírjanak?

Figyelt kérdés

Már régóta kiszeretném próbálni a kopaszságot és átélni milyen érzés ha géppel kopaszra nyírnak,nagyon izgat ez a dolog.Hosszú hajam van, de most télen úgyis sapkában járok.De valahol viszont lekell vennem és félek az emberek véleményétől


20/L



2018. nov. 19. 00:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és egyik ismerősöm nyírna meg, nem kéne fodrászhoz mennem
2018. nov. 19. 00:49
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen probáld csak ki
2018. nov. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem tennem. Főleg nem ha jön a hideg. Meg nagyon megbánhatod.
2018. nov. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, inkább most, mint negyven évesen, ilyenkor még belefér a kísérletezgetés :)


Úgyis visszanő és póthajat is felvehetsz akár. Küldesz előtte-utána képet?

2018. nov. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Vannak férfiak, akiknek kifejezetten tetszik a tar női fej, s szexinek tartják. Nem tudom van-e valami app, amivel meg lehet nézni, milyen lennél így. Ha van, azzal is kaphatsz egy előképet, hogyan festenél. Vagy ha szorosan hátra simítod a hajad, úgy is valami hasonló lesz.

Nincs valami fétised is, ha maga a nyírás is izgat?

2018. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom . Ásdd el magad kérdező . Kislány vagy xd nem felnőtt nő
2018. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

Borzasztó.

Szerintem addig tartsd meg a hajad, amíg van. Úgyis kevesen mernek hosszú hajat hordani, merthogy öregít.

2018. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy próbáld ki, egyszer élünk. Ha nem tetszik, majd visszanő. Megosztó, persze, ami a véleményeket illeti, van, akinek nagyon bejön (nekem is egyébként), és van, aki megbotránkozik rajta, szóval nem árt egy kis magabiztosság, hogy mindezt a helyén kezeld :)
2018. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél aztán, kipróbálod, vagy már túl is vagy rajta? 🙂
2018. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Max.sajnálni fognak az emberek, azt hiszik daganatos vagy, és a kemótól hullott ki.

Sok daganatos embernek kihullik a haja, akik a betegségüket nem szégyellik, miért is szégyellnék.Azt se, hogy nincs hajuk.Viszont mégse járkálnak kopaszon, sapkában, kendőben, vagy parókában.

Nekem volt 3 ilyen munkatársam, alig várták hogy kinőjön a hajuk.

Ezért nem tudom megérteni a vágyadat, örülni kéne hogy van hajad.

2018. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!