Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szüleim elfelejtették a...

Szüleim elfelejtették a szülinapom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma lettem 17 éves. Eddig mindig felköszöntöttek reggel, de most semmi. Mindketten itthon vannak, úgyhogy nem is a munka miatt lehet. Nem várom hogy csak velem foglalkozzanak, de azért jól esene ha felköszöntenének

2018. nov. 20. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem vagy iskolában, ők miért nem dolgoznak?

Mondd nekik, hogy leugrasz a kocsmába a haverjaiddal megünnepelni a szülinapodat.

2018. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én beteg vagyok (bárányhimlő, de már a vége), anya itthonról dolgozik, apa meg szabadságon van már egy hete
2018. nov. 20. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Bárányhimlő ellen nem szoktak oltani...?
2018. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Légy türelmes és ne ess kétségbe. Lehet, hogy esti meglepetést akarnak, de az is lehet, hogy arra várnak, hogy felépülj és lesz egy nyg bonzáj...

Hogy mit tegyél? Semmit. Várj!

2018. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez a szüleidtől is függ és hogy milyen a kapcsolatod velük (és egyéb dolgoktól...). Én biztos egyszerűen megmondanám nekik, hogy tudják-e, hogy ma van a szülinapom.
2018. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük isznak e veled vagy ünnepelj egyedül?
2018. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez morbid
2018. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!