Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az ha bakancsb...

Szerintetek gáz az ha bakancsban, bomberben és Árpád csíkos maszkban járkálok?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam hogy kicsit hasonlítok a cigókhoz, hisz apám félig az,viszont apám fél éves koromban elhagyott és magyarok neveltek, így nagy bennem a nemzetérzet és a hazaszeretet. Egyébként nem vagyok fasiszta se náci, szimplán szeretem a hazámat és büszke vagyok a magyarságra illetve arra hogy magyar vér is van bennem.

2018. nov. 20. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. Eléggé alja réteg az akik úgy gondolják hogy a nemzettudatot meg hazaszeretetet bakanccsal, bomberdzsekivel meg árpád SÁVOS (nem csíkos)maszkkal kell reprezentálni.
2018. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia, próbálj meg ne foglalkozni azzal,hogy mások mit gondolnak rólad. Viselj azt amit szeretsz!:)
2018. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól leszel hazaszerető, ha a fenti ruhákat hordod??? Nem értem. Ha szereted a hazád menj szemetet szedni, menhelyre állatot sétáltatni stb stb.... Hidd el jó érzés
2018. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatom az, hogy akik fennen hangoztatják magyarságukat, valmennyien identitási problémáik vannak. Ismerőseim közül, akik magyarérzelűek, mind kompenzálnak ezzel valamit.


A bakanccsal és dzsekivel katonás külsőt akarsz magadnak.

De akkor miért nem történelmi magyar katonai ruhákat keresel?

Mondjuk öltözz huszárnak.

Azt tudod, hogy az Árpád-sáv nam magyar nemzeti jelkép, s az Árpád-ház kihalása után már nem is volt használatban?

A nyilasok szedték csak elő. A sávok számán lehet vitatkozni, de felesleges.

A cigány származást se szégyeld, vagy tagadd el.

Légy jóravaló, becsületes, igyekvő cigány, s akkor tisztelni fognak az emberek.

A leírt szerelésben csak nevetségrssé teszrf magad.

Az álarcra mi szüksége?

Az nem egy szokványos viselet.

2019. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ühüm! A bakancs nem magyaros viselet, a bomber dzseki sem. Az Árpád-sáv nem magyar nemzeti szín, maszkban pedig legfeljebb csak tüntetésre jár a félkegyelműje, vagy motorozik.

De tudod mit! A dzsekiden legyen egy hatalmas Nagy-Magyarország térkép, hogy még szánalmasabban nézz ki!

2019. jan. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a régi magyar gárda viseletre hasonlít egy kicsit. Én nem járnék így utcára, de igazából mindenki maga dönti el hogy mit vesz fel.
2019. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!